5800 Dışını ve Ekranını Değiştirmek İstiyorum ?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Hooligan™ tarafından paylaşıldı. Okunma: 2451 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800 Dışını ve Ekranını Değiştirmek İstiyorum ?

Telefonumun(5800) dışını ve ekranını değiştirmek mümkün ise değiştirmek istiyorum nerelerde değiştirebilirim orjinal olursa daha iyi olur fiyat ne kadar olabilir ?

Yazan: Hooligan™
    Just™ bunu beğendi.

2. mesajına ilk cevap veren ben olayım bari :)

telefonunun dış kabını değiştirebilirsin ama ekranını nasıl değiştireceksin tam anlamadım ?? Telefon kabını telefon ve telefon aksesuarları satan yerlerden temin edebilirsin ve fiyatı telefona göre değişiyor onun için bi fikrim yok !! Eğer telefonun ekranını çiziklerden dolayı değiştireceksen bazı kabların yanında ekran camıda verilmekte ama başka bir sorun için değiştiriyosan K.V.K , gempa , başarı gibi yerlere götürebilirsin... :naughty::naughty:

3. Teşekkürler

Just™ bunu beğendi.
  4. İstanbulda oturuyorsan eğer Tahtakaleden temin edebilirsin %50 ye kadar fark yaratıyor. Ben birkeresinde telefoncudan samsung star kasa ve dokunmatık lensı değiştircekti adam 75 tl dedi bana sonra kendim gittim tahtakaleden kasa ve lensi topalam 35 liraya aldım değiştirdim :)

5. Zonguldakta Oturuyorum Malesef yinede sağol

Just™ bunu beğendi.

5800 Dışını ve Ekranını Değiştirmek İstiyorum ? konusuna benzer içerikler

1. 6220c dışını değiştirmek istiyorum KVK mi GENPA mi?

Arkadaşlar benim 6220c min camında çizikler var. Değiştirmek istiyorum ama aklıma takılan sorular var KVK ya mı veriyim GENPA ya mı hangisinin işçiliği daha iyi kullandığı malzeme daha iyi bilgisi olan varmı..?:bilmm
  2. 5800 açılıştaki birleşen eller ekranını değiştirmek

Arkadaşlar açılış ve kapanıştaki bu birleşen eller animasyonu .mif formatında ben gif. formatını .mif formatına dönüştürmek istiyorum çok aradım ama böyle bir uygulama veya program bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  3. 5800'ınızın Ekranını ve Dışını Koruyun(Silikon kılıf ve Ekran Kor.) Gitti Gidiyor,Sahibinden

5800'ınızı koruyun linklerde alternatifli kılıflar var hepsi hediyeli.(Silikon,Sert,Delikli Kılıflar) BU BİR REKLAM DEĞİLDİR HİÇ BiRİNİ KENDİM SATMIYORUM SADECE 5800 KULLANICILARI İÇİN ! Sahibinden.com Nokia 5800 a Özel Anti-Shock Kılıf +...
  4. 5800 ın ekranını pc ye aktarmak istiyorum

arkadaşlar başlıktada yazıyor tel. ekranı pc ye aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim??
  5. 5800 müzik çalar sorunu+ versiyon değiştirmek istiyorum

merhaba arkadaşlar, 5800 kullanıyorum ve 2gb hafıza kartı olmıştım, daha sonra eski hafıza kartındaki şarkıları telefon hafızasına yükleyerek 2gb hafıza kartına taşımıştım bu işlemi defalarca yaptım. yani durmadan hafıza kartını değiştirdim....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 15:48:47