5300 format nasıl atılır yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

subyyy

Üye
    Konu Sahibi
5300 format nasıl atılır yardım...
Arkadaşlar müzik çalar açılmıyor telefonu nokia nın sitesinden güncelledim ama hala daha çılmıyor yardıma ihtiyacaım var...müzik çalar ı nasıl tekrar çalıştırabilirm...

• Beğen
Tepkiler: mcqadir

can karayel

can karayel

Üye
başlığa format nasıl atılır yazmışsın bende cevabını vereyim *#7370# yap telefon orjinal haline dönsünmü falan diyecek evet de format atar

kaan286

Üye
hafız s40 da b0Le şeyLeri denemeyin desteklemiyor

eaglegurkan

Üye
yıldız kare 7780 kare yap fabrika ayarları der evet de guvenlık sıfresını gır genelde nokıalarda 12345 tır ondan sonra formatlama gercekleşir...

www.ask

www.ask

Üye
s 60larda oluyor bu

deranor

Üye
o dedikleri fabrika ayarlarına geri dönmek oluyo ve bu sorunda işe yaramıyor.
servise götürmekten başka bi çaren yok...

negaTive*

negaTive*

Üye
kardeş format atılmazda flash yüklersin telefona yani format gibi bişi teli sıfırdan kurmus olacaksın nasıl oldugunu anlatırım ama oo sana kalmıs bısı bıraz rısklı ıs ben 2 sefer flash attım bı sorun olmadı telım 6300 msn adresimi ekle yardımcı olabilirim [email protected]

aslan@hotmaill.

Üye
bana göre *#7370# olmalı

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
7370 olmuo

orqanik

Üye
arkadaşlar telefonum nokıa 5300 telefona hafıza kartımı taktığımda telefon kendılıgınden kapanıyor ekran beyaz falan oluyor karta pcdern falan hıcbırsey atılmıyor telden hafızaya tasınmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursnaız sevınırım lutfen....:(

--------------- Ekleme ---------------

virus bulasmış ama nasıl formatlıcm bılmıyorum bı arkadas yazmıs *3 77803 o yontem oluyo fakat guvenlık numarası ıstıyo oda orda yazan degıl yalıs kabul etmıyo yardmcı olursanz ck sevıncem lutfn

New Life

New Life

Üye
yıldız kare 7780 kare yap fabrika ayarları der evet de guvenlık sıfresını gır genelde nokıalarda 12345 tır ondan sonra formatlama gercekleşir...

:@bunu ben paylaştım zaten benim konumun fikrini çalmışsın :@

--------------- Ekleme ---------------

:@bunu ben paylaştım zaten benim konumun fikrini çalmışsın :@

http://www.maxicep.com/s40-ve-java-destek/nokia-s40-telefonlar-icin-format-272219.html istersen bak:nono:

sempatic641

sempatic641

Üye
o dedikleri fabrika ayarlarına geri dönmek oluyo ve bu sorunda işe yaramıyor.
servise götürmekten başka bi çaren yok...:hmmm

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
usb kablosuyla telefonunuza yeni yazılım yükleyin en iyisi..