5130 xpressmusic açılmama sorunu (nokia yazısından sonra beyaz ekran)

Sponsorlu Bağlantılar

irenekruger

irenekruger

Üye
    Konu Sahibi
5130 xpressmusic açılmama sorunu (nokia yazısından sonra beyaz ekran)
Merhaba! Bugün telefonuma bir metin mesajı geldi ve telefonumda birden beyaz ekran oldu. Daha sonra telefonu kapatıp tekrar açtım kısa bir NOKIA yazısından sonra beyaz ekran geldi ve kaldı, açılmıyor. Sorunun nasıl çözülebileceği konusunda bir fikri olan bana yardımcı olabilecek olan var mı?

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
yazılım yükle düzelir dostum:oke:

egemen819

Üye
tele çok yüklen mişsin oyun şarkı filan banada olmuştu aynı telefonda hafıza kartına virüs de girmiş olabilir

gececx

gececx

Üye
güncelle gitsin...

hakanaraza

Üye
Arkadaşım o hafıza kartından oluyor telefonu açmadan önce hafıza kartını çıkar telefon açıldıktan sonra tak sorun düzelir ;)

maste

Üye
bence de cihazına yazılım güncellemesi yap

shule06

Üye
yaaa benim sadece nokıa yazıyo o kadar. beyaz bi ekran bile gelmiyo. hafıza kartını sim kartı çıkarıp denedim ama olmuyo. daha geçen hafta gitti servise yine mi gitsin? ooof. yardım edebilecek brisi yokmu?

aliemreyegin

aliemreyegin

Üye
eger nokia ekranından sonra açılıp kapanıyosa onun bişeyi vardı içinde o yanmıştır kesin servise gtür derim banada öyle oldu.. içini gösterdiler baktım parçaları ısınmış yanmış çok yüklenmişim tele.. Onun voltajını sağlayan şey herneyse..

deryakuzu

Üye
ben bişey sormak istiyorum. telefonum bozuldu bir anda açılmıyor tamire verdim. 5130. kızımın doğumgünü resimlerini çekmiştim. görüntülerdeydi. sonra telefonumu karıştırırken kızım onları silmiş görüntülerden. şunu sormak istiyorum. acaba o resimler hafıza kartına çektiğimde yüklenmiş midir. yoksa görüntülerden silince tamamen siliniyor mu? telefonum bir anda bozulduğu için açılmıyordu bilemiyorum akıbetlerini. bana bilgi verecek olan varmı? 5130 telefonu olan biri bir resim çekip görüntülerden silip bakabilir mi? tamamen mi siliniyor. hafıza kartına kendiliğinden yüklemiş oluyor mu?

irenekruger

irenekruger

Üye
    Konu Sahibi
Ben yazılım yükledim yeniden deadusb yoluyla JAF ile. Düzeldi.

--------------- Ekleme ---------------

tele çok yüklen mişsin oyun şarkı filan banada olmuştu aynı telefonda hafıza kartına virüs de girmiş olabilir

Açıkçası telefonumun hafızasını ne rehberle ne de mesajla dolduruyorum. Telefon müzik telefonu olmasına rağmen hafıza kartım boş. Yüklenecek bir durum yok.
Sorunumu kendim çözdüm. Şu an başka bir sorunla karşı karşıyayım ya gerçi. Versiyon atmıştım düzeldi.

113i

113i

Üye
bende nokia 5130xpressmusıc kullanıyorum ovi'den oyun indirdim telefonum açılmıyor şimdi beyaz ekran geliyr sizin telefonunuzda da aynı sorun vardı .nasıl çözdünüz yardımcı olursanız sevinirim çok acil

degerli43

degerli43

Üye
ben servise verdim yenisi gelecek :D aynı sorundan dolayı

113i

113i

Üye
bende bugün verdim garantiye gidicek bakalım nolucak

3n3sss

Üye
arkadasım bende 7210c var aynı sorun bende de olustu neler denedım olmadı en sonunda yazılım atdım jaf ile düseldi telefona fazla yüklendıgın zaman oluyo bu hata nazik kullanmak gerekıyo

113i

113i

Üye
ben telefonum bozulmadan bi önceki gece çok oyun oynadım telefonda :) acaba ondan olabilirmikii :/ o oyunu da Nokia Ovi'den yüklemiştim

irenekruger

irenekruger

Üye
    Konu Sahibi
Benim bu telefonumu servise yollamak zorunda kaldım ağustos ayı sonunda. Telefon teleservice'e gitti, geri dönmedi. Tüketici hakları hakem heyetinden de kararım çıktı. Yeni cihaz satın almak zorunda kaldım :)

a.mustafa

Üye
arkadaşlar çok teşekkür ederim hafıza kartını çıkardım denedim oldu :::::::::::::::::::::::::::::::oke::sarıl::op:

--------------- Ekleme ---------------

bende nokia oviye girdim ondan olmuştu ama hafıza kartını çıkarınca oldu:::::

Mücahit G

Mücahit G

Üye
JAF Atmada bana yardım edecek varmı. Aynı sorun bendede var.