5130 güvenlik kodu yardım lütfen

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında muco5284 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7823 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5130 güvenlik kodu yardım lütfen

ben yeni telefoncuyum 5130 aldım ama güvenlik kodu varmış nasıl açabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Yazan: muco5284
  2. Nokia 5130 güvenlik tuş kilidi şöyle kırılır. Belki diğerlerinde de olur. denemekte zarar olmaz. Adım adım anlatacağım. Ne kadar basit olduğunu sende göreceksin. Telefondan [ ayarlar>senk. ve yedekle>veri aktarma>pc senkronizasyon] kısmını aç. Orada kullanıcı adı ve şifre yazıyor. Bir kullanıcı adı ve şifre gir. Girdiğin şifre artık güvenlik tuş kilidi şifresidir. Telefonun güvenlik şifresini kendin kırmış oluyorsun böylece. Bu kadar basit. Ben yaptım oldu. Bu arada kullanıcı adı ve şifresine aklında kalabilecek şeyler yaz. Bir daha Sakın unutma.

3. Helal olsun sana :)

----------Eklendi @ 09:15:18 ---------- Yazıldı @ 09:14:40 ----------

Oh be Allah senden razı olsun <3 :D

4. eyw.. çok saol :)

5. Iyi de ya otomatik tuş kilitine güvenlik kodu koyduysak? O zaman telefon açıldığı gibi kilitli olur. Bunu nasıl halledebiliriz? :tşk:

5130 güvenlik kodu yardım lütfen konusuna benzer içerikler

1. güvenlik kodunu unuttum.. yardım lütfen.. ( 3 Ekim 2008 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar.. nasıl bir akla hizmettir ki telefonumun kodunu daha kolay bişey yapayım derken yaptıgım kodu unuttum.. ve telefonun şarjı bitti ve kapandı.. akla gelebilcek herşeyi denedim.. netten imei yazıp kodla.. nss programıyla.. daha bi kaç...
  2. Nokia 5130 güvenlik kodu ( 3 Ekim 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar 5130 kullanıyorumm telefonda güvenlik tuş kilidi var şu anda kodu kabul etmiyor ne yapabilirim yardımm ltfn....saygılar
  3. E71 Güvenlik Kodu Sorunu Yardım Lütfen !!! ( 5 Haziran 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba Arkadaşlar e71 Telefonun Güvenlik kodu istiyor 12345 denedim olmadı ilk açılışta istiyor bir yabancı istede imei numarasını verip sana verdigi kod ile açılır diye buldum açılmadı nss ile bağlanıp sıfırlamak istedim baglantı kurmuyor...
  4. Güvenlik Kodu? Acil yardım! Lütfen! ( 14 Şubat 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Maxicep ailesi arkadaşım telefonuna kilit kodu koymuş.Ve bu koyduğu kodu sonradan unutmuş.Bu unutulan güvenlik kodunu nasıl bulabilirim? J.A.F'la bir kaç işlem denedim ama şu yazı çıktı; BB5'e tıkladım Service Settings bölümü altından User Code...
  5. C3 Güvenlik kodunu unuttum ACİL yardım lütfen .. ( 23 Şubat 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar benim telefonum C3. Koyduğum güvenlik kodunu unuttum. 12345 değil, ben değiştirmiştim onu. Telefoncuya gidiyorum, format atılır ancak içindekiler silinir diyo. Ben silinmesini istemiyorum, başka türlü güvenlik kodunu bulma şansım var...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 8:02:41