500 Dk + 250 MB Kampanyası (25 TL)

Sponsorlu Bağlantılar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
    Konu Sahibi
500 Dk + 250 MB Kampanyası (25 TL)
Aylık 25 TL'ye hem 500 dakika doya doya konuşun hem de 250 MB internete sahip olun!​​​

Şartlar:
02 Ekim 2013 tarihine kadar geçerlidir.

• Aylık paketinizdeki dakikalar görüntülü konuşma da dâhil olmak üzere yurt içinde geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan haklarınız devretmez, silinir. Kampanyadan kazanmış olduğunuz dakikalarınız veya kullanım süresi bittiğinde, mevcut tarifenizle görüşmeye devam edebilirsiniz.
  • Aylık paketinizden yararlanmak için, kısa mesajda belirtilen bakiye hattınızdan düşecek ve 30 gün boyunca konuşmanız için paket dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.
  • ​KATIL yazıp ücretsiz olarak 2373’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • ​Kampanyadan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilir.​
  • ​Kullanım ve konuşma alışkanlıklarınıza göre size uygun teklif sunulmaktadır.
  • Kampanyadan son 3 ayda herhangi ardışık 30 gün içerisinde tarifesinden ses harcaması, ses paketi harcaması, sms paketi harcaması ve data paketi harcaması toplamı KDV ve ÖİV dahil 22 TL altında olan ve "İnternetli 200 Dk ve Sosyal Kampanyası" hedef kitlesinde olmayan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan aynı anda en fazla 1 kere yararlanılabilir. Sınırsız internet paketleriyle beraber alınamaz.
  • ​Kazandığınız dakikalar 30 gün boyunca geçerlidir. Son kullanım gününde, paketinizin aktif edildiği saatte sona erer. Örneğin 1 Temmuz sabah 10:00'da aktif edilen paketiniz, 31 Temmuz sabah 10:00'da sona erer.​
  • Detaylı Bilgi:

Systemathic

Systemathic

Üye
:tşk:

nino4u

nino4u

Üye
Yınemı bamya

- - - Eklendi - - -

Yınemı bamya

brkkspppp

brkkspppp

Üye
ben bunu yapacaktım ama olmadı tl de vardı sonra baktım bireysel ön ödemeli olanlar yapar falan yazıyo ne demek o ??

marist

marist

Üye
Genç tarifeli yararlanabiliyor mu?

Üst Alt