5 tl'ye 500 mb internet

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında Mad EagLe tarafından paylaşıldı. Okunma: 25232 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar genç tarifede bir kampanya varmış 5 tl'ye 500 mb internet 1 ay boyunca istersebiz 1 ay içinde 3 kere alabiliyormuşsunuz duydum bir arkadaşım yapmış kullanıyor çok hesaplı geldi. Bilmeyenleriniz vardır sizlerde yararlanın istedim.

2. iyi güzelde hangi tarifeymiş o

3. tarifenin adını nasıl kullanılacaığını falan da yazsaydın?

4. Genç tarife arkadaşlar BEN 500 MB yazıp 2223'ye gönderiyorsunuz.

5. Turkcell üzerinden likn varmı kaynak felan en azından kullanım şartlarını bilelim

6. kaynak yok ama sitesinde bir yerde yazıyordur bir araştırın bana bir abi söyledi kullandığını çok memnun olduğunu söyledi kampanyaymış ve bir ayda 3 kere alabiliyormuşsun.

7. 19tl.ye ben yaptim paketi alacan arkasina 5tl.daha odeyip 500mb. Sahibi olacan yok oyle 3 kurusa 5 köfte

8. yani 24 tl'mi ?

9. evet 24tl.ye denk geliyor

10. Mesaj hakkı falan geliyormu

11. Arkadaşlar tarifenin adı "ben yaptım" paketi, 19 TL ye 500 dakika heryöne konuşma alıyorsunuz üstüne 5 TL ye ya 500 mb ya da her yöne 1500 sms ya da turkcell içi 7000 sms alabiliyorsunuz amaaa...

--Tarifenizin genç turkcell olması gerek
    --19 TL lik konuşmayı ilk etapta almanız gerek öyle tek başına 5 tl ye yukardaki paketlerden birini alım yok.

-- Ayrıca en büyük kazığı sona yazmak istedim 24 temmuzdan itibaren bu BEN YAPTIM paketini alırsanız 19 TL ye 250 dakika her yöne 250 dakika turkcell içi olacak (eskiden her yöne 500 dakikaydı) vee ek sms veya ek internet paketi de artık 5 TL değil 7 TL olacak. Az önce turkcellden mesaj geldi kafadan atmıyorum duyurulur.

Buyrun link;

http://gnctrkcll.com/#!/detay/kampanyalar/ben-yaptim-paketyle-kend-paketn-kendn-yarat/55581

12. bu bile pahalı gelirken türkcellin yaptığına bak:off:

13. 24 mğ o.O :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell 5 tl internet paketi

,
  2. 5 tl ye internet paketi turkcell

,
  3. 5 tl ye internet paketi

,