5+1e araba amfisi?

Sponsorlu Bağlantılar

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
5+1e araba amfisi?
arkadaşlar bende osawa 5+1 war,bide ayriyetten kenwood araba amfisi war,bi tane subwoofer alsam,bunları nasıl pc me bağlayabilirim:bilmem:

pokemon12

pokemon12

Üye
bi tane psu(power supply) al 40-50 tl ondan sonra ufak bi kablo kes bu kabloyu power in ve p.con girişlerine köprü yap psu dan gelen + ucu power in girişine tak - ucu da gnd ye gir.
bi tane rca kablo ile de anfiye bağla diğer ucu da pc bağla piyasayı inlet
bu arada kenwood anfinin modeli ne?(merak)

--------------- Ekleme ---------------

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım anfinin modeli:
kenwood stereo power amplifier kac-622

pokemon12

pokemon12

Üye
güzelmiş, benimkide kenwood kac-6403.yardımcı olabildiysem sevindim.
güle güle kullan:)

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
sağol arkadaşım,ama bugün bi sorun başladı,hoparlörler bass verdikçe çıtırdıyolar,ama woofer da böle bi sorun yok,bu neden olabilir:(

pokemon12

pokemon12

Üye
woofer ve hoparlörün kesim frekansı farklıdır bu yüzden mid hoparlöre bass verince bu sesi çıkarmaları normaldir o hoparlöre daha yüksek frekanslı yani tiz ve insan sesleri ver bass verme.sorun çözülmezse demekki o hoparlörler mefta:)

kabloları da kontrol et bende de olmuştu bi ara

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
sağol arkadaşım ben sorunu hallettim yüklediğim bi program neden oluyomuş ben sorunu çözdüm,yinede sağol:D

emre_kalay

emre_kalay

Üye
araba anfisi dandik oldugundan 5+1 e zarar vermez ama hoparlörlerini yinede patlatır
bence bir cift oval 1 tane oto subwoofer al

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
ben zaten woofer alınca bağlıycam bunu yoksa bu ses sisteminin amfisi yeter kendine.

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
neyse arkadaşalr yardımlarınız için sağolun:D

can_demir2

can_demir2

Üye
pokemen12 kötü bir anlatım olmuş hiç bilmeyen anlattığını uygulayamaz diyebilirim... (+) (-) lere bağla demişsin ama hangi kablo olduğunu belirtmemişsin ayrıca PSU ile şase yaparak çalıştırmayıda yazmamışsın kardeş psu açılmaz yoqsa :)

emsalsiz016

Üye
ya ben de oto anfi alacagim 500 watt lik pıonner e bağlayacagim ama oto anfiye nasıl enerji jelecek adaptörlemi acaba ??

Üst Alt