4Gb 500Dk 1000SMS 25tl Gnctkcell

Sponsorlu Bağlantılar

Asus.

Asus.

Üye
    Konu Sahibi
4Gb 500Dk 1000SMS 25tl Gnctkcell
Arkadaslar bugun tvde gordum gencturkcellin bi kampanyasini 4 GB 1000SMS 500 DK 25 TL idi yada 35 TL de olabilir ama o fiyattan yuksek degildi sanirim bugun basladi kampanya
17 yasindayim gnctrkcelli hati kendi sahsima alabilirmiyim birde acaba net sinirsiz mi yani 4 gb bitince tekrar girebiliyormuyuz.Aciklarsaniz sevinirim.

ucx

ucx

Üye
Sanırım bahsettiğin kampanya benim şuan kullandığım paket. İnternet sınırsız değil 4gb'tan sonra internetin kesiliyor fakat 5TL karşılığında sınırsızlık özelliği açtırabiliyorsun.

Asus.

Asus.

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım bahsettiğin kampanya benim şuan kullandığım paket. İnternet sınırsız değil 4gb'tan sonra internetin kesiliyor fakat 5TL karşılığında sınırsızlık özelliği açtırabiliyorsun.
Yani 30tl mi oluyo toplam ucret
Bide 17 yasindayim hazirkart alabilirmiyim

kralberk13

kralberk13

Üye
reşit olman lazım bildiğim kadarıyla

tr1246

Üye
Turkcell boyle bir paketi 25e vermez 35e ise ucuzmus 45 olsa inanirim :) Hadi 35 olsun sinirsiz ozelligi diye bir sey varsa 40tl olur.
17 yasinda belki veliyle beraber yapilabilir.onu tim'e sormak lazim.

siepls13

siepls13

Üye
varsa öyle tarife bizde geçelim 39 veriyorum aylık

ucx

ucx

Üye
Yani 30tl mi oluyo toplam ucret
Bide 17 yasindayim hazirkart alabilirmiyim
Ben 49 TL ödüyorum + 5 TL sınırsızlık ödüyorum, şuan ki güncel fiyatını bilmiyorum fakat tv'de gördüğün rakama satacaklarını sanmıyorum.
Yaş konusuna gelince tr1246'nin dediği gibi veliyle beraber olabilir gidip bi sormak lazım

Davut420042

Davut420042

Üye
2GB'lık bölümü gece olmak şartı ile, 4GB cepten internet + Her Yöne 500DK + 1000SMS kısa bir süreliğine 25TL.

aevrenm

Üye
linki yokmu turkcell boyle kampanya yapsa goruruz. link atabilir misiniz

yakup6203

yakup6203

Üye
Faturasız
Kampanyanın içeriği bu
25tl hy500dk+1000sms+2gb yıldız genc
Gnc gece hediye 2gb
Toplam 4gb
Müşteri hizmetleri söyledi
Gnc turkcell faturalı
25tl. 500dk 1000sms 4gb + 5tl sınırsız hızı 96kb
Yani toplam 30tl diyorlar ama?

tr1246

Üye
2gblik kismi paket icerigi degil normalde, gece yarisindan sabaha karsiya kadar 0-6 kullanabilecegin kampanya, gececiler icin iyi.
Yildiz genc zaten bilinen birsey 25tl, 2gb gece ucretsiz, 5 tl sinirsiz yapma ve dogru 30tl :)

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
42 yaşındayım ben avea woops gibi genç birinin tc. Kimlik nosu ile üyelik vs.olmuyor mu acaba

aevrenm

Üye
iyide bu ozellik faturalida. Arkadaslar ben faturaliya gecsem 5 tl ye 100 mb + 5 tl ye sinirsjz yapma ozelligi olan paketi alamaz mym? bu bana 10 TL ye mal olur. Uygun olmaz mi?

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bu tarifede yaş sınırı var mı yoksa Turkcell hat alabilirim.

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
bu kapmanyada Yaş Sınırı Var Mı ?

tr1246

Üye
gencturkcelllilere yani 25 yasa kadar

yakup6203

yakup6203

Üye
Yaş sınırı kolay 15 ile 25 yaş arası
Kim olursa olsun farketmez
Tc no ile dt bilmen yeterli
Mşteri hiz ara kulanıcı olarak konuş bu kadar basit
Ben öyle yaptım

bilal72

bilal72

Üye
Turkcell kazıktır.
3 ay sonra tarife bitti diyecek kesin[emoji3]

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Ben turkcelle geçtim. Bu değiştir hocam kampanyasını nasıl yapacağım?

Üst Alt