Faturasız / Faturalı 4G SINIRSIZ İNTERNET AKK 1MBPS

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
1 nisan da yaparlarmı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar Anlamadığım Birşey Var 43.2Mgbt İle 7.2Mgbt Olayı Ne Olacak 4.5G İle Hangi Hız Makul Olarak Devam Edecek Ne Şekil Olacak ?
Yani 4.5G Desteklemeyen Cihazlar İçin?

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Arkadaşlar Anlamadığım Birşey Var 43.2Mgbt İle 7.2Mgbt Olayı Ne Olacak 4.5G İle Hangi Hız Makul Olarak Devam Edecek Ne Şekil Olacak ?
Aynen bende oraya takıldım :allalla: :bilmm Acaba nasıl olacak?
Şuan turkcell'in ne yapmaya çalıştığını anladım ben, 4.5G ihalesinde verdiği milyonları bizden çıkaracak ya hani o yüzden sınırsız paketleri faturalı hatlara atadı böylece bizi faturalı hatta yönlendirecek sonra da yok şöyle paket yok böyle paket vs vs vs kitledikçe kitleyecek ben turkcell in sayfasından şikayet talebi oluşturdum ama sonuçsuz kalacak biliyorum hani müşteri her zaman haklıdır diye bişey varya bu lafı söyleyen halt etmiş hani biz haklıydık bu mu haklılığımız???

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve KinG Tornado
phasan

phasan

Üye
Aynen bende oraya takıldım :allalla: :bilmm Acaba nasıl olacak?
Şuan turkcell'in ne yapmaya çalıştığını anladım ben, 4.5G ihalesinde verdiği milyonları bizden çıkaracak ya hani o yüzden sınırsız paketleri faturalı hatlara atadı böylece bizi faturalı hatta yönlendirecek sonra da yok şöyle paket yok böyle paket vs vs vs kitledikçe kitleyecek ben turkcell in sayfasından şikayet talebi oluşturdum ama sonuçsuz kalacak biliyorum hani müşteri her zaman haklıdır diye bişey varya bu lafı söyleyen halt etmiş hani biz haklıydık bu mu haklılığımız???
Türkiyede hep patron olsun gsm şirketleri olsun onlara göre kendileri haklı

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
bildiigim Kadariyla 3G hizlari stabil devam edecek

Cihaziniz 4G uyumlu ise muhtemelen Cat4 baglanti hizi yani maksimum 150 Mbit hizina cikacak, ki bu hizi gormek eminim imkansiz

Cihaz 4.5G uyumlu isi Yani 4G LTE ise baglanti hizi maksimum 300 Mbite cikacak tabi kagit uzerinde

Zaten 300 Mbit hiz destekli telefonlar cok az Iphone 6s ,LG G4,Xperia Z5 vs..bu hizi gorebilmek icin son model cihaz kullanmak lazim mantığen

Turkcell.(375 Mb & 400 Mb & 450 Mb ) paketlerinden 375 Mbit hizi ihale ile aldi en yuksek hiz turkcellde ama o hizi hicbir cihaz su an icin goremeyecek

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye

Cihaziniz 4G uyumlu ise muhtemelen Cat4 baglanti hizi yani maksimum 150 Mbit hizina cikacak, ki bu hizi gormek eminim imkansiz

Cihaz 4.5G uyumlu isi Yani 4G LTE ise baglanti hizi maksimum 300 Mbite cikacak tabi kagit uzerinde

Zaten 300 Mbit hiz destekli telefonlar cok az Iphone 6s ,LG G4,Xperia Z5 vs..bu hizi gorebilmek icin son model cihaz kullanmak lazim mantığen

Turkcell.(375 Mb & 400 Mb & 450 Mb ) paketlerinden 375 Mbit hizi ihale ile aldi en yuksek hiz turkcellde ama o hizi hicbir cihaz su an icin goremeyecek
Türkcell en hızlı paket almış olabilir ama her yere en hızlı internet veren operatör önemli

• Beğen
Tepkiler: pçoo
baslarkadi

baslarkadi

Üye
Hazirkartlilara 96 kbps devri bitti yerine 1kbps devri geldi adı da sinirsiz paket degil limitinde duran paket oldu ne diyelim 1mbps yerine 1kbps verdiler...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bugün 532 Müşteri Hiz. Beni Aradı Hattınızın Geçmiş Dönemlerine Baktım Bu Yıl Hiç İnternet Paketi Almaşsınız. Size Önereceğim Paketlerden Birini Almak İstemisiniz? Diye Sordu Bende Hayır Teşekkürler Dedim. Tekrar Israr Etti. Hayır Wi-Fi Kullanıyorum Dedim. Bu Seferde Faturalıya Geçip .x.x.Gb İnternet Filan Kullanmak İstermisiniz Dedi Hayır Dedim. Peki Hiç İnternet Paketi Almayı Düşünmüyormusunuz Dedi. İleride Belki Dedim. Her Neyse Bir Şeyin Zorla Yaptırılma Çabasına Sinir Oldum. Zaten Benim 2 Lira Tl Kalmış Hattımda Olmayan Tl İle Bana İnternet Tanımlayacak. Neymiş Birde Güvenlik Sebebiyle Konuştuğumuz Kayıt Altına Alınıyormuş. (Çok Korktum:dry:)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail, BLasTeaR ve ___kaptan___
TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Her yere en hizli internetide ne yazik ki turkcell verecek muhtemelen

• Beğen
murat.122a

murat.122a

Üye
Her yere en hizli internetide ne yazik ki turkcell verecek muhtemelen
Ama unutmayın fiber yoksa 4.5G de yok şuan turk telekom un fiber alt yapısı 81 ilde va turkcell 14 ilde vodafone 0 ilde turkcell fiber ağı 34000km turk telekom 235000km

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Ama unutmayın fiber yoksa 4.5G de yok şuan turk telekom un fiber alt yapısı 81 ilde va turkcell 14 ilde vodafone 0 ilde turkcell fiber ağı 34000km turk telekom 235000km
Su bir gerçek hızlı ınternet istiyorsan odeyeceksin cok para bunuda suan türkcell yapar onunda fiber her yerde yok superonline olmasa 14 ilde de fiber olmaz dı
Her yerde fiber olması degıl onemli olan en az 16 mb den aşagı internet hızı vermeyecek ve akk de en az 200 yada 500 kb nin ustunde olmalı

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Yıl olmuş 2016 hayaler 1mpbs hayatlar 1 kpbs :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail, TERRORVISION, ali.44 ve 1 kişi daha
tass_co1983

tass_co1983

Üye

dediğin çok doğru ama atlanmaması gereken birşey daha var.
O da 4.5G ihalesi....
Devlet iletişim için havamızı ihaleledi.
12 paket halinde.
Turk telekom en düşük olan 3 paketi aldı.
Türkcell ise en hızlı 6 pakete sahip oldu.

• Beğen
phasan

phasan

Üye

300 Mbit hızı destekleyen telefonlar parmakla gösterilecek kadar az

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Faydanın üst hız limiti 3G şebekesi için 7.2 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps’dır. Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Hızlandırmazlar boşuna hayal kurmayın. 96 dan bile 1 e indirldi 1 megabite hayatta çıkmaz, yalan haber zaten sınırsızı tamamen kaldırma yönündeler

___kaptan___

___kaptan___

Üye
o değil de dikkat ettim turkcell'in sayfasındaki bi çok hazırkart kampanyaları mart ayı bitiminde sonlanacak uyarısı var. Ayrıca nisan ayı itibari ile daha kapsamlı yeni kampanyalar duyurulacak gibi. Ve paketlerde rayına oturacaktır, ama 1kbps ile internete giren var mı acaba?

phasan

phasan

Üye
o değil de dikkat ettim turkcell'in sayfasındaki bi çok hazırkart kampanyaları mart ayı bitiminde sonlanacak uyarısı var. Ayrıca nisan ayı itibari ile daha kapsamlı yeni kampanyalar duyurulacak gibi. Ve paketlerde rayına oturacaktır, ama 1kbps ile internete giren var mı acaba?
O hız ile nete girilmez ki

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
O hız ile nete girilmez ki

İşte bende ona takıldım Turkcell'e şikayet dilekçesi bile oluşturdum; ''hangi cihazlar da deneyerek 1KBPS hızında internete girmeyi başardınız'' dedim cevap gelmedi :angry:

phasan

phasan

Üye
İşte bende ona takıldım Turkcell'e şikayet dilekçesi bile oluşturdum; ''hangi cihazlar da deneyerek 1KBPS hızında internete girmeyi başardınız'' dedim cevap gelmedi :angry:
Bunlar faturalı sınırlı ınternet verseler anlardım nedenini ama faturasızlarda da aynı 1kbps

Üst Alt