400 Ytl Param Var Hangi Telefon Alsam Kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

tatar_2631

tatar_2631

Üye
    Konu Sahibi
400 Ytl Param Var Hangi Telefon Alsam Kararsızım
400 YTL PARAM VAR HANGİ TELEFON ALSAM KARARSIZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 2. EL ALMAYACAM N70 W810i 5700 falan düşünüyorum ne alsam siz ne önerirsiniz yardımlarınız için teşekkürler

xkadir61

xkadir61

Üye
2. el n73 alabilirsin bence.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300 öneririm

toprakumit

toprakumit

Üye
Kardeşim aslında 100 ytl daha koysan N73 alabilirsin Nokiadan şaşmicaksın... Fakat 400 Ytl yi geçemem diyosan W810i alman tercihimdir :ok2:

mservank

mservank

Üye
Kardeşim aslında 100 ytl daha koysan N73 alabilirsin Nokiadan şaşmicaksın... Fakat 400 Ytl yi geçemem diyosan W810i alman tercihimdir :ok2:

:oke: bence de biraz daha sabret o düşer senin paran da artar çok daha iyi bir telefon alabilirsin

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
bencede bekleyin n73 düşecek çünkü

Sensiz OlamaM

Sensiz OlamaM

Üye
Herkes haklı N73 al.Ama N73 de peynir ekmek gibi satılıyor.Bazen alay konusu bile olabilirsin.Önceki telimdi.Bence Nokia 5310 yada 5700 Al derim.

qwertycuma

qwertycuma

Üye
çin malı n95 al bi hafta sonra çöpe at :)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Ben bir n73 kullanızısı olaraksana ne tavsiye ediyorum bak şimdi 6120 calassic cok guzel bir telefon fıyatıda sana uygun ozellık olarakda n73 ten tek eksıgı tek hoporlor o kadar 3g fılan var cok kıpar bir telefon cok guzel kolay gelsın bays

tatar_2631

tatar_2631

Üye
    Konu Sahibi
saolun N73 de ii bir tel ama şu jostick li oldugu için birde biraz tuzlu oldugundan pek sıcak gelmior 6120 ile 5700 arasında fazla bir fark yok 5700 da Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1 ikisi de aynı fiyatlara göre bakacm artık.

safakk

safakk

Üye
400 YTL PARAM VAR HANGİ TELEFON ALSAM KARARSIZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 2. EL ALMAYACAM N70 W810i 5700 falan düşünüyorum ne alsam siz ne önerirsiniz yardımlarınız için teşekkürler
bence bekle daha çok düşücek fiyatlar ama illede alcam dersen 2.el n93 alabilirsin yada üzerine bi 100 ytl daha ekler n95 alırsın olmadı e65 e61 de olabilir yada 0 dersen yine 100 ytl eklersen n73 yada n73 me n80 5310 5700 alabilirsin:oke:

Ömer Farukk

Ömer Farukk

Üye
ben ce 6121 al memnun kalırsın beim almak istedigim bi telefon o yada 5700 al süper bi tel o da

tatar_2631

tatar_2631

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım beklemek daha akıllıca peki N73 ne kadara düşebir ki..

s7even

s7even

Üye
arkadaşlar sony ericsson p990 i mi p1 almak için satıyorum ilgilenen varsa istediğim fiyat 350 ytl özellikleri aşağıdadır. cihazı ikinci el aldığım için sadece şarj cihajı ve 512 mb lık hafıza kartı mevcutttur ilgilenenler 0534 596 08 05 ten ulaşabilirler cihazın herhangi bir arızası yoktur
Güncelleme: 27.10.2006 09:36​

Sony Ericsson P990i Bu haftaki inceleme konuğumuz Sony Ericsson’un en üst modellerinden olan P990i. Symbian işletim sistemi, 2 Megapiksel kamera ve gelişmiş özelliklere sahip olan ürünü sizler için inceliyoruz.
Çağımızın iletişim aracı olan cep telefonları artık sadece iletişim görevini yerine getiren cihazlar olmaktan çıktılar. Aynı zamanda müzik çalar, video oynatıcı, internet gezgini, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı, saat, ajanda vs. birçok özellik ucuz bir telefonda bile bulunur hale geldi.
Durum böyle iken üst seviye olarak tanımlanan cep telefonlarının tabir yerindeyse ‘ağzıyla kuş tutması’ gerekiyor. Yukarıdaki özelliklere ek olarak kablosuz ağlara bağlanabilme, 3G desteği, kızılötesi bağlantı, program yükleyebilme ve hatta VPN gibi gelişmiş fonksiyonlara da sahip olmaları bekleniyor.
Yukarıda saydığımız bütün bu özelliklere sahip olan ve aynen bir bilgisayar gibi işletim sistemine sahip olan cep telefonu sayısı çok fazla değil. Bu kategorideki ürünlere ilgi duyanlar ise iyi derecede bilgisayar kullananlar (power user tabir edilen kesim) ve genelde hareket halinde bulunan kişiler. Üst seviyedeki telefonlar genelde iki tip işletim sistemi kullanıyorlar: Symbian ya da Windows Mobile. Ayrıca Palm işletim sistemi kullanan ürünler de var ancak konumuz telefon olduğu için daha çok cep bilgisayarı olarak tabir edilen bu cihazlardan fazla bahsetmiyoruz.
Bu telefonlarlarda sıklıkla kullanılan işletim sistemi Symbian. Çeşitli markaların kendi ürünleri için özel ürettikleri ve geliştirdikleri Symbian versiyonları bulunuyor. Sony Ericsson, Benq, Motorola ve Arima tarafından ortak geliştirilen ve Symbian tabanlı bir işletim sistemi olan UIQ’da son yıllarda kullanılan bir işletim sistemi. Temel olarak Symbian’ın geliştirilmesine dayanan bu işletim sistemini kullanan en son telefonlardan biri Sony Ericsson P990i (UIQ 3.0). Özellikle ‘sıkı kullanıcıların’ ilgisini çekecek olan bu model, sürekli online kalmak isteyenlerin hemen hemen bütün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış. Türkiye’nin en geniş kapsamlı P990i incelemesini siz uruninceleme.com okurları için hazırladık:

KUTU İÇERİĞİ
•SonyEricsson P990i cep telefonu
•CST-75 standart şarj cihazı
•64 Mbyte Memory Stick Pro Duo bellek
•Stereo kulaklık
•Memory Stick Prou Duo – Memory Stick Adaptörü
•Ön tuş takımını çıkartmak için tornavida
•Ön tuş takımı çıkarıldığında kullanılmak üzere kapak
•Yedek vida seti (2 adet)
•Bilekte taşımak için askı
•Yazılım ve sürücü CD’si
•USB kablosu

GENEL ÖZELLİKLER
•GSM 90, 1800, 1900 desteği
•3G (UMTS) desteği
•240x320 piksel, 262.144 renk ekran
•Dahili bellek 60 Mbyte
•Memory Stick (Pro) Duo bellek yuvası
•2 Megapiksel otomatik netlikli kamera
•FM Radyo (RDS Destekli)
•WLAN 802.11b desteği
•Symbian 9.1 (UIQ) işletim sistemi
•RSS desteği
•Ofis dökümanları açabilme fonksiyonu
•USB, kızılotesi, Bluetooth, GPRS desteği
GENEL GÖRÜNÜM
Gümüş renkli plastik dış gövde kaplamasına sahip olan P990i, benzerlerinde olduğu gibi biraz iri bir telefon. Bu iriliğinde ön yüzde katlanabilir şekilde tasarlanmış kapağın da etkisi var. Bu kapak açıldığında ekran biraz daha genişliyor ve kapağın gizlediği standart Q klavye ortaya çıkıyor.

ilker_20

Üye
su an n73 me 580 civarı düz ise 530 en cok inecegi fiyat bence 450 olabilir

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
N73 2. El Al Bence;)

willrock

willrock

Üye
düz n73 al sonra kendin evde n73me yap kalan 50 ytl ile hafıza kartı,yada kasa kapak al,kulaklık al,optik dürbün al n73 için vb...

eses_nuri

eses_nuri

Üye
5700 güzel telefon bence n73 den farkıda yok 2mp kamera hariç yinede sen bilirsin

Üst Alt