400 TL Telefon tavsiyelerinizi bekliyorum '.el de olabilir değerlendirmek adına :) !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
400 TL Telefon tavsiyelerinizi bekliyorum '.el de olabilir değerlendirmek adına :) !!
400 TL Telefon tavsiyelerinizi bekliyorum 2.el de olabilir değerlendirmek adına :) !!

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Noki 701 al 350-400 arasi

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
Kingmortall

Kingmortall

Üye
100 daha kat 0 603 al kardeşim

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
hmm sagolun kardesler bı kac ayrıntı vermek gerekırse alacagım telefonun ekranı genıs olmalı 3.5'' in altında istemıyorum .. hızlı olmalı yenı nesıl uygulamalar ıcın falan kamerası pek onemlı degl ama 5mp+flash hıc fena olmazdı... 603 de flash da yok focusta :(

aleranol

aleranol

Üye
hmm sagolun kardesler bı kac ayrıntı vermek gerekırse alacagım telefonun ekranı genıs olmalı 3.5'' in altında istemıyorum .. hızlı olmalı yenı nesıl uygulamalar ıcın falan kamerası pek onemlı degl ama 5mp+flash hıc fena olmazdı... 603 de flash da yok focusta :(

isteklerine göre 700tl üzeri bütçen var galiba. Ben de birşey istediğimde para biriktirip daha iyisini alırım. Eğer biriktirirsen biraz daha dediğin özelliklerde telfonlar var.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

isteklerine göre 700tl üzeri bütçen var galiba. Ben de birşey istediğimde para biriktirip daha iyisini alırım. Eğer biriktirirsen biraz daha dediğin özelliklerde telfonlar var.

hangisi söyle bakalım belki sabrım yeterde biriktiririm :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Xperia Neo V ye bakabilirsin kardeşim ama bütçeni biraz artırman gerekecek çünkü isteklerin ile bütçen birbirini tutmuyor .

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Neo V ye bakabilirsin kardeşim ama bütçeni biraz artırman gerekecek çünkü isteklerin ile bütçen birbirini tutmuyor .

anladım kardesım sagol.. pekı xperia mini nasıl sizce performans bakımından ?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

İyidir ama ekranı küçük işte..Android için önemli bana göre ekran boyutu..

haklısın kardes buyuk ıhtımal neo V alıcam para bırıktrıp tbı ben parayı tamamlayana kadar sıfırları pıyasadan kalkmazsa öğrenci adamız ama napalım demi :D sen ne dusunuyorsun bu cıhaz hakkında kamerası pek tatmın edıcı degıl dıyorlar

MasteLaa

MasteLaa

Üye
5 mp bir kamerası var ve tabii ki Sony lensi kalitesi belli...tatmin edici diyenlere inanmanı tavsiye etmem çünkü 5 mp nasıl çekiyor ise o da öyle çekiyor sıkıntı yok..Adreno 205 GPU ile günümüz çoğu oyunlarını oynayabilirsin..Rahat fena değil telefon iyidir kardeşim ;)

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardesım :)

15097

15097

Üye
Neo V yada 603 yada 701.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Kamerası 8 mp ama AF yok kamerada ve neo v 701 den iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...