400 tl param var hangi telefonu alıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
400 tl param var hangi telefonu alıyım
lütfen yardım

Peocawe

Peocawe

Üye
Samsung 5233T mobil tv mi ne varmış fiyatını bilmiyorum ama 400 ü geçmiyodur sanırım. veya samsung star 5233 wi-fi al kullanışlı telefon üstünede bir sürü paran kalır. Tabi bu benim düşüncem zevkler tartışılmaz. :)

OğuzcanAbi

Üye
100 daha galaxy gio al pişman olmassın android işletim sistemi :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
eger uygulama çok yüklemiyorsan 5530 gibi modellere bakabilirsin.ama eger çok uygulama yüklerim dersen lg optimus me.

ayz

Üye
400 Tl yi bana yolla dostum sana Sıfır kutusunda Samsung Gio yu yollayayım yurt dışından geliyor ;) Kutusunda orginal sıfır.Kaydı yapılmış şekilde.

azrilll

azrilll

Üye
sana tavsiyem gm al. ben gm dst q300 aldım çok memnunum wifi falan war 320 tl olmassa bi q100 de alabilirsin...:oke:

Narutodth

Narutodth

Üye
q100 200 lira hemde hiç özelliği yok bence galaxy gio al biraz daha para biriktir telefon harika :)

kadsamuy

Üye
sakın abuk subuk telefonları alma bu devırde bır işletım sıstemı olmayan telefon alınmaz...
benımde 300 tl cıvarı butcem vardı wave 525 aldım...
keske bıraz daha kassaydım galaxy mını alsaydım...

GALAXY MINI pısman olmazsın fazlasına gerek yok...

jakobgfb

Üye
herkez 100 daha koy android işletim sistemli bir gio al diyor . bende almadığıma pişmanım :vur

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wawe alabilirsin veya 100 daha ekle galaxy fit al daha 1 hafta önce electro world de 500 liraydı

Yigit315

Yigit315

Üye
herkez 100 daha koy android işletim sistemli bir gio al diyor . bende almadığıma pişmanım :vur

kardeş Bende Monte aldım kullandım 1 ay felan.Ama baktım iş yok.Sattım gio aldım.Ve mükemmeliyeti yaşıyorum şuan :ehe

sakın abuk subuk telefonları alma bu devırde bır işletım sıstemı olmayan telefon alınmaz...
benımde 300 tl cıvarı butcem vardı wave 525 aldım...
keske bıraz daha kassaydım galaxy mını alsaydım...

GALAXY MINI pısman olmazsın fazlasına gerek yok...

Eğer Uygulama,oyun vs. işlerle uğraşmam dersen MİNİ ideal bi seçenek:oke: ama oyun oynarım Program yüklerim diyorsan MİNİ'ye uygun olanı bulman çok zor olacak.Öyle bi durumda gio Tercih edilmelii :oke:

fireman87

fireman87

Üye
350 lira gibi bi fiyata optimus me var, onu al piyasadaki en iyi smartphone'lardan tek eksiği ekran kücüklüğü ve rom, onun dışında işletim sistemi android 2.2 froyo ve gayet kaliteli ve kullanışlı telefon. 50 Liran cebinde kalır :ok2:

ayz

Üye
Hala ne diyorlar ya arkadaşlar isteyen olursa 400 Tl Orginal Sıfır kutusunda Samsung gio daha neee

Yigit315

Yigit315

Üye
Hala ne diyorlar ya arkadaşlar isteyen olursa 400 Tl Orginal Sıfır kutusunda Samsung gio daha neee
Hocam israr etmenize gerek yok.Sonuçta o YURTDIŞINDAN gelecek olan gio'da garanti olmayacak ve kaçak imei olacak.90 TL ucuza veriyorsunuz ama garantisi olmayacak.Yani demek istediğim o riske kimse girmez :bye2:

melubayy

Üye
samsung wi-fi ;) 350 tl

akr@p

Üye
sana tavsiyem android işletim sistemli ne bulursan al :)) :oke: galaxs mini -gio - fit
eger bunlara gücüm yetmez dersende corby 2 yi düşün ben kullanıyorum işletim sistemi yok ama ne yapalım gücümüz buna yetiyo hacı :oke::oke::oke:

levent bora

Üye
bence sen 100 lira ekle gio al:))

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
LG optimus me :oke:

kpln04

kpln04

Üye
3gli görüntülü konuşabileceğim android sistemli bi tel hangisini önerirsiniz? gioda ön kamera yokmuş o yüzden düşünüyorum acaba alsam mı diye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt