400-500 arası qwerty klavyeli telefon önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
400-500 arası qwerty klavyeli telefon önerileriniz?
Kullananlar fikir versin mümkünse.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
e72

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
Nokialarla yapabileceklerim kısıtlı değil mi? yoksa nokia asha 302 düşünüyordum

CRYSTAL40

CRYSTAL40

Üye
bence tuşlu alma git bi samsung star wave ace gibi teller allar nolsa yatırınca qwerty oluyo ve daha uzun ömürlü

SnlB

SnlB

Üye
Samsung GT-3353 alabilirsin gayet ucuz ve kullanışlı ben kullanıyorum memnunum.

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığım telefon öyle zaten. Dokunmatikten sıkıldım ben klavyeli istiyorum

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Blackberry Curve 9300
nokia e72
nokia c-03
Samsung ch@t trevi

- - - Eklendi - - -

Blackberry Curve 9300
blackberry curve 8520
nokia e72
nokia c-03
Samsung ch@t trevi

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Curve 9300
nokia e72
nokia c-03
Samsung ch@t trevi

- - - Eklendi - - -

Blackberry Curve 9300
blackberry curve 8520
nokia e72
nokia c-03
Samsung ch@t trevi
9300 çok fazla bütçeme. 8520 iyi gibi ama ne kadardır onun fiyatı? Hem kullanımı nasıl? Benim telefondan çok bi beklentim yok aslında dokunmatiği olmasın klavyesi olsun mesajı rahat yazabileyim Facebook sohbet ve twitter olsun yeterli

Yunkaai

Yunkaai

Üye
uygulama bolluğu,hem qwerty hemde dokunmatik,sense arayuzu,tam bir sosyal ag canavarı sarj da cok onemli değilse

htc cha cha

hbst

Üye
nokiaya elini sürme daha bu sabah e71 im 3 gb lık hafıza kartı verisini resetledi kafayı yiyorlar sakın bak sakın elini bile sürme kardeş.

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
9300 çok fazla bütçeme. 8520 iyi gibi ama ne kadardır onun fiyatı? Hem kullanımı nasıl? Benim telefondan çok bi beklentim yok aslında dokunmatiği olmasın klavyesi olsun mesajı rahat yazabileyim Facebook sohbet ve twitter olsun yeterli
curve 8520 ler 450-500tl civarı birşeydi mesaj yazımı, telefonun dayanıklılığı gayet güzel fakat 3G hızında interneti yok 2G si var bu senin için sorun değilse alabilirsin, zaten blackberry kameralarından birşey bekleme kamera olsun diye koyuyorlar kamera senin için önemliyse blackberry modellerini baştan elemeni tavsiye ederim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

güldürme beni e72'nin fiyatından haberin var mı? :kop2:

- - - Eklendi - - -

htc chacha olabilir 40-50 lira daha katıp bence chacha al.e72'nin fiyatı 760 tl bu arada :oke:

hangi şuursuz satıyo o fiyata onu? Bir buçuk yıl önce sözlüme kendim aldım 700 tlye.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

by_rage

Üye
black bery curve

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
Htc chacha yı düşündüm ama dokunmatik olmaz gibi geliyor çok sıkıldım hakaten. Blackberryler iyi güzel de fiyatları çok uçuk. Nokia alayım desem herkes android derdinde. Ne yapsam bilemedim çok karışığım...

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Asha serisi de çok güzel.

gzdylmzz

gzdylmzz

Üye
    Konu Sahibi
Ama nokia asha'ya ne yükleyebilirim ki? kısıtlı