4 İşletim Sistemi Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

The Pierre

The Pierre

Üye
    Konu Sahibi
4 İşletim Sistemi Karşılaştırması
Arkadaşlar an itibari ile her işletim sistemini kullanmış bulunmaktayım iyi kötü size herşeyi anlatayım
Xp;
Eğer donanımınız düşükse ve kasmasını istemiyorsanız bilgisayarınızın bunu kullanın ama bilgisayarınız o kadarda kötü değilse tavsiye etmiyorum

Vista;
Herkes facia desede donanımınız yeterli ise xp yerine yükleyin derim çok memnundum ben.

7;
Bunuda beğenmiştim ama Vista mı 7 mi deseler eğer uygulamalarda Vista hala destek alsaydı Vista derdim. Orta donanımınız varda xp ye bulaşmayıp yeni Birşey kullanmak isterseniz 7 idealdir.

8;
Açıkçası o kadarda beğenmedim Vistada,7 de kasmayan bilgisayarım 8.1 de kasıyordu bu beni biraz üzdü.

Sonuç;
Xp eski
Vista Eski
7 İdeal
8 Başarısız

ByKatre

ByKatre

Üye
8 kesinlikle 7 den daha iyi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
eksik bir karşılaştırma olmuş, zaman içinde içeriğini genişletmelisin ki daha fazla bilgilendirsin

ByKatre

ByKatre

Üye

ErenMSC

Üye
Ya 10 ? :ehe

ByKatre

ByKatre

Üye
10 daha dur bi final gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: The Pierre
The Pierre

The Pierre

Üye
    Konu Sahibi
Ha ama şunu söyleyebilirim internet tarayıcım kapalı başka bişeyle ilgileniyorum pc de win7 de faceden gelen mesajı goremem ama 8 de uygulamayı indirince gelen mesajlar başka bir uygulama ile ilgileniyor olsam dahi gorunuyor ama bir yandanda benim pc dokunmatik değil tam anlamıyla kullanamıyorum 8 i zor oluyor 7 gibi klavyeye yönelik tasarlamamışlar bu kötü 7 = 9/10 ama 8= 8,5/10 yani benim puanlamam win8 kotu değil sadece dokunmatiğe uyarlanmış ki Türkiye piyasasında çoğu win8 dokunmatik değil ha bir isviçreye gittim orada win8 li dokunmatik olmayan bulmak zor yani içinde direk win 8 ile gelen

Üst Alt