Faturasız 4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası
En yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek SIM kartınızı değiştirin, 4.5GB hediye internet kazanın. Kampanyadan 1 Aralık 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında 4.5G uyumlu SIM Kart alan ve 4.5G uyumlu cihazkullanan Turkcell müşterileri yararlanabileceklerdir. Koşulları sağlayan müşterilerin ek bir işlem yapmasınagerek kalmadan otomatik olarak kampanyadan faydalanmaları sağlanacaktır.
  • Kampanyadan 1 Aralık 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında 4.5G uyumlu SIM Kart alan ve 4.5G uyumlu cihaz kullanan Turkcell müşterileri yararlanabileceklerdir.
  • Koşulları sağlayan müşterilerin ek bir işlem yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak kampanyadan faydalanmaları sağlanacaktır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hat Değiştirmek Ücretli Sanırım? Aslında Bi Tane Eski Hat Var 10 15 Senelik 4G Açılmıyor Haliyle :D Onu Değiştirebilirim :D

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet simkart değişikliği ücreti 22 tl
22 TLyede Turkcel 4 GB Vermeyeceğine Göre Dur Ben Bi Hattı Yenileteyim Olmazsa Benim Üzerime Değil Zıkkım Hat Yoksa Hemen Giderdimde Kimlik Fotokobisi Ayarlamam Gerekecek.Eyv Mübarek

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
vermez zaten hesabim uzerinden 15 tl ye veriyordu onunda katilim siniri dolmus 30.000 di katilim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Bana gelmedi

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Turkcell hesabıma girerek 10 gb internet kazının sallayarak tabiki ve bir çok hediyede veriyor her hafta

SM-A710F cihazımdan gönderildi