4.1.2 Galaxy s3 şarj problemi...

Sponsorlu Bağlantılar

ByPotter

ByPotter

Üye
    Konu Sahibi
4.1.2 Galaxy s3 şarj problemi...
Arkadaslar ben telefonumu odin ile 4.1.2'ye güncelledim. Hicbir problem yok fakat sarj problemi ortaya çıktı. Normalde 1 1bucuk saate sarj olan telefonum 3 saatten erken sarj olmuyor dahası modern combat 4 gibi oyunlari oynarken telefon sarjda dahi olsa gene sarj almiyor... Aliyor ama cok az yani bitiyor... Ortalama 2 saatlik bir filmde telefonun sarji maximum % 7 lik bir artis gösteriyor... Teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Yardım edebilecek birileri yok mu ?

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
ilginç bende böyle bir sorun olması 1 saat te falan doluyor sarj bitme konusuna gelincede 4.1.1 e göre daha yavas bitiyor bataryayı resmen kokluyor alet istersen farklı rom lar dene

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Çok tuhaf. USB şarj ile normal priz arasında bile şarj doldurma farkı var. USB den yapıyorsan yavaş dolar bizimde öyle oluyor. Normal prizdeyken sürekli doluyor benim.

ByPotter

ByPotter

Üye
    Konu Sahibi
Çok tuhaf. USB şarj ile normal priz arasında bile şarj doldurma farkı var. USB den yapıyorsan yavaş dolar bizimde öyle oluyor. Normal prizdeyken sürekli doluyor benim.

Yok normal prizden sarj ediyorum... Yani bu orjinal yazilim neden böyle acaba format atsam düzelir mi?

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Kardeş ben ingiltere rm u kullanıyorum bi sıkıntı yok istersen onu kur bide yada format at ondan sonra kur araştır biraz bakalım olmazsa farklı romları denersin

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Telefonu aldığımda 4.1.1 yüklüydü ve çok yavaş şarj oluyordu 2 saatte %10 dolduğunu bilirim. Şu an 4.1.2 yüklü priz yada usb ile tam olarak ölçmedim ama ortalama 3 saatte doluyor. Yani ben hiç 1 buçuk saatte şarj dolduramadım.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
yükleme yaptıktan sonra format atsaydın bi cfw den ... yazılımı yüklediğinde bazen battery stats taki bilgiler silinmediğinden şarjda sıkıntılar olabiliyor

ByPotter

ByPotter

Üye
    Konu Sahibi
Fabrika ayarlarina dönmek yeterli olur mu ?

FA5T

Üye
Elinde varsa şarj aletine taktığın usb kablosunu değiştirip şarja bağlayıp denermisin ? Nokia kablolari uyumlu olsa gerek.

ByPotter

ByPotter

Üye
    Konu Sahibi
yigitovski

yigitovski

Üye
Ben farklı bir kablo ile denediğimde tekrar 2 sate yakın şarj olmaya başladı.İstersen bir de öyle dene.O da olmadı Wipe atman gerek.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni konu açmak istemedim.
Benim telefonda 4.1.2 orjinal türkiye rom yüklü. Yüklemeden önce wipeleri attım. Telefonu alalı ortalama 1 ay falan oldu. Aldığımdan bu yana hiç 2 saatte falan şarj edemedim. Sizin şarj süreleriniz nedir acaba? Genellikle pcden şarj ediyorum 3 saatte %50 anca doluyor. Yer yer tabi şarj esnasında kullanıyorum msj atıyorum vs. Prizden daha çabuk doluyor tam ölçmedim ama 3 saatten aşşa dolmuyor. Tüketirkende 1 günde su gibi içiyor :D
Sizin şarj süreleriniz ve şarj tüketme ortalamanız nedir acaba? Normalmi değilmi merak ettim çok zor şarj oluyor telefon yahu.

Violonist

Üye
Bende 4.1.1 de sarj daha çabuk bitiyordu. 4.1.2 de cok iyi olmuş. Hem şarj olma süresi hem de kullanım süresi.

flybyblue

flybyblue

Üye
arkadaşlar farklı bir usb kablosuyla bilgisayardan şarj ettim 4 dk da bir doldu yani usb kablosunu değiştirmeniz yeterli benim android versiyonu 4.1.2 sorun çözülmüştür

Türe

Türe

Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni konu açmak istemedim.
Benim telefonda 4.1.2 orjinal türkiye rom yüklü. Yüklemeden önce wipeleri attım. Telefonu alalı ortalama 1 ay falan oldu. Aldığımdan bu yana hiç 2 saatte falan şarj edemedim. Sizin şarj süreleriniz nedir acaba? Genellikle pcden şarj ediyorum 3 saatte %50 anca doluyor. Yer yer tabi şarj esnasında kullanıyorum msj atıyorum vs. Prizden daha çabuk doluyor tam ölçmedim ama 3 saatten aşşa dolmuyor. Tüketirkende 1 günde su gibi içiyor :D
Sizin şarj süreleriniz ve şarj tüketme ortalamanız nedir acaba? Normalmi değilmi merak ettim çok zor şarj oluyor telefon yahu.

Pc voltajı daha düşük. Pc den sarj ile 3 saatten aşağısıı göremezsiniz

DeMoNQ

Üye
Üzerinde durulması gereken bir konu

furkann20

furkann20

Üye
orjinal şarj aletinden midir 4.1.2'den midir emin değilim ama ikisinden birini değiştir...

lale63

lale63

Üye
orjinal şarj aletinden midir 4.1.2'den midir emin değilim ama ikisinden birini değiştir...

Ben 70 liralik beyaz hem usb hem sarjli alet kullaniyorm 45 dkda doldurdugu var en fazla 1 saat

furkann20

furkann20

Üye
Ben 70 liralik beyaz hem usb hem sarjli alet kullaniyorm 45 dkda doldurdugu var en fazla 1 saat

2100 mah bir pil için mükemmel bir şarj süresi... Nerden aldın bende alayım ondan :)

Üst Alt