[4.0.4]CM9 S3-EVOLUTION-beta-3 [Güncellendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
[4.0.4]CM9 S3-EVOLUTION-beta-3 [Güncellendi]
Ekip msnnsm & Peocawe ortak çalışmasıdır. Galaxy Ace'den portlanmıştır.

İndirme Linki

ROM hakkında
Yüksek performans için Link2SD programı ile google'a ait bütün programları silmeniz gerekmektedir.
Market olarak 1Mobile Market yüklü geliyor romda.
Rom Galaxy ace için olan S3-EVOLUTION romundan port edilmiştir.
Gerçek 4.0.4 ics ve gerçek touchwiz 5 arayüzüne sahiptir tema falan yok.

Buglar
Kamera yok
BT

Changelog(beta 3)

729 mhz ye kadar overclock desteği
Swap desteği(Oc ve swap yaptıktan sonra hiç bir kasma bekletme olmadığını söyledi testerım ve ayrıca temple run vb kasmıyormuş.)
Usb artık çalışıyor
Artık daha hızlı
Yeni lib dosyaları eklendi bu sayede S3 hava durumu widgeti çalışıyor.
Eskiden çalışmayan uygulamalar varsa çalışabilir

Ekran Görüntüleri

frk uzn

frk uzn

Üye
v1 ide kurdum v2 sinide elinize sağlık ama benim t20 ana ev ekranını geç yüklüyor bitek bendemi var

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Genel bir problem o. CM9 ağır bir rom olduğu için, e haliyle T20 de de 256MB ram var, doğal olarak kasıyor biraz.

- - - Eklendi - - -

Bu arada V2 derken?

frk uzn

frk uzn

Üye
Genel bir problem o. CM9 ağır bir rom olduğu için, e haliyle T20 de de 256MB ram var, doğal olarak kasıyor biraz.

- - - Eklendi - - -

valla şimdi reklammı olcak bılmıyorum googleandroidgende

darknight diye birisi bu romun v2 sini paylaştı bugun saat 2.30 da dedim v2 de kasma geçmiştir belki onuda indirdim yine aynı

Bu arada V2 derken?
darknight diye birisi bu romun v2 sini paylaştı bugun saat 2.30 da dedim v2 de kasma geçmiştir belki onuda indirdim yine aynı

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Yok o bizim romu aynen geçirmiş izin almadan. Ben yaptım diye koymuş. O forumda kilitleyip çöp kutusuna gönderdim zaten konuyu.

Serhat_bjk1992

Üye
Merhabalar . Buna benzer rom çıkmıştı zaten bt kamera usb ondada çalışmıyordu ondan farkı nedir acaba bunun ve sorunsuz olarak ne zaman çıkar ...Emeğe saygımız sonsuz elinize saglık :)...

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Buna benzer bir tek CM9 Ice Cream Sandwich var. Bunun ondan tek farkı Galaxy S3 arayüzüne sahip olması. Çalışmalara şimdilik ara verdik büyük bi sorun oluştu.

fatihcanery

Üye
t20ye oluyor mu hocam bu simdi?

fatihcanery

Üye

romu kurdum geceden beri kullanıyorum çok eksiği var,birinci menüye giriş bir işkence.s3 temasıyla girmek zaten aptallık yarım saat düşünüyo açsam mı açmasım mı diye,onun dışında batarya konusunda problem var telefona ciddi zararlar verebilir.sarjdayken bile gidebiliyor telefon.velhasıl daha olmamış rom

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
beta3 güncellendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt