3G li Wifi li Cep Telefonu Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

konyarapp

Üye
bende e63 alacam kardeşim e63 hem tip internet ve özellik olarak güzel bi cihaz bi düşün istersen

Godfather

Godfather

Üye
Ben olsam 5800 alırdım :)

cuneytt1

cuneytt1

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar başka yorumları bekliyorum.
AYRICA E63 TE İYİ 5800 DA :hmmm AMA HANGİSİ

EFECEL

EFECEL

Üye
e63 s60v3 fp1 sürümü eskidi kardeş ama 5800 s60v5 eger illede e serisi diyosan e52 tercih edilir işlemcisi güçlü 600 mhz+gps
5800 444mhz+gps
e63 369 mhz
e71 369 mhz +gps

haltie

haltie

Üye
5800 daha iyi gibi :)

cuneytt1

cuneytt1

Üye
    Konu Sahibi
alllooooooooooooooooooooooooo uyyonuzmu??????????? (maxicep ailesi) cevap yazan yokmu arkadaşlar??????????????

haltie

haltie

Üye
kullanan arkadaşlar cevap yazacaktır sabırlı olmakta fayda var

OğuzcanAbi

Üye
5800 daha iyi emin ol:oke:

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
Nokia 5800 XpressMusic Black :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Samsungtan UZAK DUR :oke: :ehe

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Tabiki 5800 en iyisi o (bence)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Nokia X6 derim :oke:

cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı

Üye
e71 fln Çok Kaba VE Çok Değişik telefonlar Yani Business İş adamlarına fln gider genç tarzı olmak ve özeellik ararsak 5800 sana göre Çok ideal bir Telefondur kardeşim ..

cuneytt1

cuneytt1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok teşekkür ederim sonuç 5800 gibi yinede yazmak isteyen arkadaşlar yazabilir:oke:

--------------- Ekleme ---------------

x6 pahalı geldi biraz ama bakalabilir. 500 - 550 felan olsa alırdım.acaba beklesem mi?:bilmm

Why Always Me

Why Always Me

Üye
kardeş bence bekle hem biraz para biriktirirsin hemde o zamana kadar fiyatı birazda olsa düşer ben sabırsızlıktan aldım ama harika bi telefon tavsiye ediyorum ..5800 alacağına biraz para biriktir birazda fiyatı düşer temiz bir tel alırsın harika bi telefon .

Neverex

Üye
Bencede beklemen en mantıklısı olur.5800 ın halen sorunları var.X6 ile ilgili sorun pek duymadım.Birkaç sorun var o da kullanımla alakalı.Şu zamandaki en iyi telefon X6 bence.Ama karar senin.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Bencede beklemen en mantıklısı olur.5800 ın halen sorunları var.X6 ile ilgili sorun pek duymadım.Birkaç sorun var o da kullanımla alakalı.Şu zamandaki en iyi telefon X6 bence.Ama karar senin.

Aynen kardeşim bu zamanda alınabilecek en iyi telefon nokia x6 kendim kulanıyorum bazılarının bahsettiği sorunlar şahsen bende yok bencede kullanımla alakalı vede telefonu sağlam bi yerden almakta önemli kısacası biraz daha bekle nokia x6 al derim kardeş ama tabi karar senin

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
nokıa 5800 al samsung sıkıcı olmaya başladı :D

Neverex

Üye
Aynen kardeşim bu zamanda alınabilecek en iyi telefon nokia x6 kendim kulanıyorum bazılarının bahsettiği sorunlar şahsen bende yok bencede kullanımla alakalı vede telefonu sağlam bi yerden almakta önemli kısacası biraz daha bekle nokia x6 al derim kardeş ama tabi karar senin

Görüşüme katıldığın için teşekkürler. :oke:

Üst Alt