3g Kullanmaya Hazırmıyız?

Sponsorlu Bağlantılar

3G KULLANMAYA HAZIRMIYIZ?

• EVET

Kullanılan: 37 67.3%
  • HAYIR

Kullanılan: 18 32.7%

• Kullanılan toplam oy
    55
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safakyasak

safakyasak

Üye
    Konu Sahibi
3g Kullanmaya Hazırmıyız?
Sizce ülkem Insanı 3g Kullanmaya Hazırmı?
3g Olduğu Zaman 5 Dakikası Veya 10 Dakikası 1 Kontör Olmayacak,herşey Eskiden Olduğu Gibi ücretsiz Olmayak (cepte Msn,tv)
Sizce Yararlı Mı Olacak Veya Bize Getirisi Sosyal Anlamda Ne Olacak?

Yoksa Zeki Mürende Bizimi Görecek :)

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
dostum ihale iptal edildi diye duydum ben ama

safakyasak

safakyasak

Üye
    Konu Sahibi
Iptal Ama Yapılacak Tekrar,yani Eninde Sonunda ülkemizde De Başlayacak :)

farukhan

farukhan

Üye
3G'ye gayet hazırız. ülkemizde bilişim hızlı ilerliyor.. bilişim fuarları her sene binlerce kişiyi çekiyor..
ayrıca vodafone'u tekrar burdan kınıyorum.. ihaleye "daha türkiye 3g için hazır degil" diye girmemişti. ne yani biz 3g kullanmaktan aciz miyiz?
cift kameralı telefonlar herkesin elinde geziyor artık. telefona bu kadar para verebiliyorsa milletimiz ücretini de verir.. böyle olunca 3g tıkır tıkır işler.. turkcell de işi gayet güzel kıvırır.. bravo turkcell'e..

safakyasak

safakyasak

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Arkadaşım Vodafone Ve Avea Ortak Kararla Girmedi,3g'den önce Numara Taşınabilirliği çıkmasını Istediler,türkcell Karşı çıktı Ve Ondan Ihaleye Girilmedi,yoksa Türkiyede Ki Tüm Gsm Op. Hazır Durumda,

farukhan

farukhan

Üye
Hayır Arkadaşım Vodafone Ve Avea Ortak Kararla Girmedi,3g'den önce Numara Taşınabilirliği çıkmasını Istediler,türkcell Karşı çıktı Ve Ondan Ihaleye Girilmedi,yoksa Türkiyede Ki Tüm Gsm Op. Hazır Durumda,

o zaman bizim milletmiz de hazır durumda, onlar girsinler ihaleye biz kullanırız..

Newwave

Newwave

Üye
Türkiyede bu sistemin alt yapısının henüz tam olarak oluşturulmadığı bir gerçek zaten ihalede bu yüzden iptal edildi.

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Bence Pek Bi Fark Olmaz İnsanlar Bunada Çabuk Alışır:)...Sonuçta Türk'ün Lafı GAVUR YAPIYOR ABİ:D'dir

sonbela

sonbela

Üye
biz hazırız ama sebekeler
3gden önce baz istasyonlarını arttırmalılar bence bugun turkcell bile %100 kapsama alanı saglamış degil

paradox1026

paradox1026

Üye
yüzde yüz sağlayabilceklerini sanmıyorum zatende bence olabilir ama ihaleyi vodafone almalı diye düşünüyorumm..

recepali

recepali

Üye
hazırım ama bakacaz

emreemre01

Üye
dünya da fiyat ortalaması 33 dolardan başlıyr sizce kimn 3g ye 33 dolar verir?

__Midas__

__Midas__

Üye
ben ve telefonum hazırız,

dreamboys69

dreamboys69

Üye
hazırmıyız arkadaşlar:ehe3g hazır değil o nolcak?

dj_falcon

dj_falcon

Üye
hazırızda turkcell içine ettti 3g nin

technonur

technonur

Üye
diğer ülkeler 4g den bahsediyo biz bekliyoruz daha 3g ztn hiçbi heves kalmadıki millette mundar ettiler resmen taa 2004ün son aylarında başlattılar bi muhabbet 3g yıl 2008 3gden eser yok neymiş avea no taşınabilirlii istiyomuş böle bi sebepten ihalemi iptal edilir yaw sen bi çıkart onu millet ztn hoşuna giderse hatını gerekirse iptal eder en kötü ihtimal 3g olan bi hat alır kısacası birilerinin kıç korkusu yüzünden biz sahip olduğumuz teknlojiyi kullanamıyoruz olan bize oluyo

osman4212

Üye
biz hazırızda mobil şebekeler hazır mı onu bilemem :)

weyselaysel

weyselaysel

Üye
3 G ye geçen yıldan hazırlandım. gittim 630,00 ytl vererek bir n73 sahibi oldum. gördüm ki sonradan ihale iptal edildi. şimdide hazırım....hadi turkcell al şu ihaleyi tekrar ucuz yap ve herkes yararlansın....

dreamwtf

dreamwtf

Üye
Biz haziriz ya onlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt