3G Gerçeği ve Görüntülü Konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

DOGUS59

Üye
    Konu Sahibi
3G Gerçeği ve Görüntülü Konuşma
3G DEMEK YANLIZCA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA DEMEK DEĞİLDİR.ÖRNEK OLARAK NOKİA E65 DE 3G VARDIR AMA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YOKTUR. UMTS DEN hspda DAHA İYİDİR.DİKKAT EDERSENİZ.SON ÇIKAN BÜTÜN 3GLİ TELLERDE HSPDA VARDIR. BUNLARIN FEREKANSIDA 2100 DÜR. UMTS DE Kİ DATA HIZI HSPDA YA ORANLA DAHA YAVAŞTIR...NOKİANIN N80 DEN SONRAKİ TELEFONLARINDA HSPDA YAZMAKTADIR.BENİM ANLADIĞIM VE ÇIKARDIĞIM SONUÇ HSPDA DAHA HIZLI VERİ ALIŞVERİŞİDİR.GİBİME GELİYOR.
sitede şöyle yazıyor....Quadband EDGE/GSM 850/900/1800/1900 + Eş zamanlı ses ve veri paketi destekli WCDMA --n serileri için

diğerS40 lar içinde...
384kbps'a kadar eş zamanlı ses ve paket verisi yüklemesiyle WCDMA 2100
EDGE: EGPRS multislot sınıf 10 ile mobil geniş bant erişimi, 236.8 kbps’ye kadar karşıdan yükleme hızı
GPRS (genel paket radyo servisi)*: Multislot sınıf 10, 53,6 kbps'ye kadar karşıdan yükleme
HSCSD şebekelerinde 43.2 kbit/s’ye kadar HSCSD (yüksek hızlı devre anahtarlamalı veri) transferi
yazıyor.

N95 TANITIMIDA İS SÖYLE YAZIYOR:
WCDMA2100 (HSDPA), EGSM900, GSM850/1800/1900 MHz (EGPRS)
Bantlar ve modlar arası matik geçiş
N95 DE BELİRTİĞİ GİBİ YA İKİSİDE AYNI ÇÜNKÜ PARANTEZLE YAZMIŞ.YADA HSDPA DAHA GELİŞMİŞ BİR SİSTEM (alıntı):):oke:
Şimdi burada belirtiyorum...HSCSD-UMTS-ve 2100 frekansı olmayan telefonların hiç birisi bu 3g den yararlanamayacak.3gvar diye satılan piyasadaki çin malı telefonlardan adlarını yazacağım ama şekli aynı fakat adları farklı bir ton telefon olduğu için yazamıyorum Yanlızca şunu yazayım.Nokia-lg-s.e-samsung-motorola-gh.mobile -benosimens ve bunu gibi isimli markaların telefonları 3g yi kullanacaklar.Çift kamera da kesinlikle 3g değildir.Çin mallarında ikinçi kamera yanlız traş olmak içindir

• Beğen
Tepkiler: 10evren80

JrSparrow

JrSparrow

Üye
benim telefon 6280 nokia görüntülü konuşma var dimi varsa ne zaman yrarlanıcaz bundan çok yakında diyolar ama 1 ay bulur bence

DOGUS59

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon 6280 nokia görüntülü konuşma var dimi varsa ne zaman yrarlanıcaz bundan çok yakında diyolar ama 1 ay bulur bence
6280 e görüntülü konuşma var arkadaşım en geç mayıs ayında yararlanmaya başlarız.sevgiler:oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
güzel bir bilgi eline saglık arkadaşım ben herzamn diyorum çine hayır diye ama hala alıyorlar.
Düşük model olsun orjinal olsun diyen yok....

TROJAN_43

TROJAN_43

Üye
bilgilendirme için sağol

POWER

POWER

Üye
"Çin mallarında ikinçi kamera yanlız traş olmak içindir"

durumu yeterince özetlemekte :)

yokX2

Üye
"Çin mallarında ikinçi kamera yanlız traş olmak içindir"

Harbiden güldüm :D

cagdas199283

cagdas199283

Üye
benim telefonda 6630 arkadaşlar bu telefonda 3g özelliğini destekliyor mu ne zaman görüşme yapmaya başlarız...

DOGUS59

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonda 6630 arkadaşlar bu telefonda 3g özelliğini destekliyor mu ne zaman görüşme yapmaya başlarız...
Evet arkadaşım seninki destekliyor.Ancak ek bir aparat alman gerediyor.tahminen 100 ytl çivarındadır telefonun yanında takılı duruyor.6630 nokianın çıkardığı ilk UMTS li telefodur.

aspıre

Üye
e 250 nin broşüründe 3G (Görüntülü Konuşma) Diyor Ama Nasıl....

zafeer

Üye
saol bilgiler içiin

Netsky™

Netsky™

Üye
"Çin mallarında ikinçi kamera yanlız traş olmak içindir":)

DOGUS59

Üye
    Konu Sahibi
3G DEMEK YANLIZCA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA DEMEK DEĞİLDİR.ÖRNEK OLARAK NOKİA E65 DE 3G VARDIR AMA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YOKTUR. UMTS DEN hspda DAHA İYİDİR.DİKKAT EDERSENİZ.SON ÇIKAN BÜTÜN 3GLİ TELLERDE HSPDA VARDIR. BUNLARIN FEREKANSIDA 2100 DÜR. UMTS DE Kİ DATA HIZI HSPDA YA ORANLA DAHA YAVAŞTIR...NOKİANIN N80 DEN SONRAKİ TELEFONLARINDA HSPDA YAZMAKTADIR.BENİM ANLADIĞIM VE ÇIKARDIĞIM SONUÇ HSPDA DAHA HIZLI VERİ ALIŞVERİŞİDİR.GİBİME GELİYOR.
sitede şöyle yazıyor....Quadband EDGE/GSM 850/900/1800/1900 + Eş zamanlı ses ve veri paketi destekli WCDMA --n serileri için

diğerS40 lar içinde...
384kbps'a kadar eş zamanlı ses ve paket verisi yüklemesiyle WCDMA 2100
EDGE: EGPRS multislot sınıf 10 ile mobil geniş bant erişimi, 236.8 kbps’ye kadar karşıdan yükleme hızı
GPRS (genel paket radyo servisi)*: Multislot sınıf 10, 53,6 kbps'ye kadar karşıdan yükleme
HSCSD şebekelerinde 43.2 kbit/s’ye kadar HSCSD (yüksek hızlı devre anahtarlamalı veri) transferi
yazıyor.

N95 TANITIMIDA İS SÖYLE YAZIYOR:
WCDMA2100 (HSDPA), EGSM900, GSM850/1800/1900 MHz (EGPRS)
Bantlar ve modlar arası matik geçiş
N95 DE BELİRTİĞİ GİBİ YA İKİSİDE AYNI ÇÜNKÜ PARANTEZLE YAZMIŞ.YADA HSDPA DAHA GELİŞMİŞ BİR SİSTEM (alıntı):):oke:
Şimdi burada belirtiyorum...HSCSD-UMTS-ve 2100 frekansı olmayan telefonların hiç birisi bu 3g den yararlanamayacak.3gvar diye satılan piyasadaki çin malı telefonlardan adlarını yazacağım ama şekli aynı fakat adları farklı bir ton telefon olduğu için yazamıyorum Yanlızca şunu yazayım.Nokia-lg-s.e-samsung-motorola-gh.mobile -benosimens ve bunu gibi isimli markaların telefonları 3g yi kullanacaklar.Çift kamera da kesinlikle 3g değildir.Çin mallarında ikinçi kamera yanlız traş olmak içindir

Yanında 1 adet traş köpüğü ve de 5 adet jilet hediyedir. .sevgiler herkeze

tolgha

tolgha

Üye
3g baslasada konusma ya baslasak

DOGUS59

Üye
    Konu Sahibi
e 250 nin broşüründe 3G (Görüntülü Konuşma) Diyor Ama Nasıl....
Arkadaşım e250 de kesinlikle görüntülü konuşma yok....sen video formatı olan 3gp ile karıştırıyorsun gibime geliyor:oke:

_qMz_

_qMz_

Üye
çokda gerekli değil bnm için zaten =)

teşekkürler..

deliogz

Üye
walla kesinlikle benimkinde 3G war Nokia N70 Music Edition :D

otoberk

Üye
HSPDA nin acılımnı düşündügüme gore High Speed Data Accelerator olabilir :D ve Çin mallarında Görüntülü konusma yok :D galiba Traş icin yaww adamlar cok düsünceli:D

Üst Alt