3G farklı bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

crazypaker

crazypaker

Üye
    Konu Sahibi
3G farklı bir sorun
Arkadaslar son 2 gündür interneti aktif ettiğimde 3g simgesi geliyor bir siteye girmeye çalıştığımda bu simge H dönüşüyor buraya kadar hersey iyi bu sırada sorun şuki geri 3G ye dönüyor veri trafiğini gösteren oklar duruyor sonra dönerse yeniden H dönüyor tam bu arada bazen saniyelik şebeke çekimi sıfırlanıyor sonra yeniden H gelip sayfa açılıyor bazen tıkanıp açılamadığıda oluyor yani sorun H bağlantısına gecmeye calisirken net kopuyor bu whatsapp icinde gecerli yazdığım bir mesajın gönderilmesi 20-30 sn buldugu oluyor ama birşey download ederken H ibaresi hic degismiyor ve net hızımda 3.66 mgb olarak indirme yapiyor yani download ederken kesilme yok yeterki bikere H gecebilsin Edgede böyle bir sıkıntım yok musteri hizmetlerini aradım sorununuz duzeldi teli kapatin acin sorun kalmaz dediler ama hala durum ayni vodafone kullanirken ekranda surekli H ibatesi cikardi 3G görmemistim bile varmi çözum önerisi olan ;(

dangerpancu

dangerpancu

Üye
aynı sorun bendede var 3 gündür aveayı aradım aynı işlemleri yaptırdılar.Ama hala devam ediyor.

brzgunay

Üye
Arkadaşlar aynı sıkıntı benim başıma geldi hem avea da denedim hemde vodafone de denedim ikisinde de aynı sorun vardı.Belki bir ihtmal olarak soluyorum kullanmıs oldugum telefonu fabrika ayarlarına döndürüp denedim ve hiç bir sorunum kalmadı.Bu şekilde deneme fırsatınız var ise deneyin derim.

Üst Alt