3300'dan Gelen Mesajlar

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında navigo tarafından paylaşıldı. Okunma: 22419 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 3300'dan Gelen Mesajlar

Sevgili arkadaşlar 3300'dan, Kartalcell hattıma sürekli mesajlar geliyor. Mesela;
    "Benim adım Seda. Şurada yaşıyorum. Şu yaştayım." tarzında mesajlar geliyor. Bunu nasıl iptal edebilirim ? Çok sinirimi bozuyor artık. Müşteri hizmetlerini aradım, böyle bir servise aboneliğim olmadığını söylediler. Ama mesajlar gelmeye devam ediyor. Yardımınız için teşekkürler....

Yazan: navigo
  2. abi bence müşteri hizmetlerini tekrar ara ve ses düzeyini yükselt

3. Sondan bir önceki çare bu olacak sanırım.....

4. müşteri hizmetleri

5. kapat yaz 3300 e gonder

6. Teşekkür ederim arkadaşlar. Müşteri hizmetlerini aradım. En kısa sürede halledilecek. Eğer halledilmezse de sizinle paylaşacağım.... :oke:

3300'dan Gelen Mesajlar konusuna benzer içerikler

1. 000 dan gelen mesaj ( 2 Eylül 2005 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Arkadaşlar bugün bana gönderen '' 000 '' diye bi mesaj geldi içeriği şahsi içerikliydi gönderen kişiyide bilmiyorum konu ile ilgili bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :maxicep:
  2. nokia dan gelen mesaj ( 22 Mart 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

güleyim mi ağlayım mı :) Ipucu: Gelen, giden ve cevapsız cagrilerin kaydina mi erismek istiyorsunuz? Ana ekranda, Ara'ya basin sonra yesil yanitlama dugmesine dakunun. :d:
  3. vodafone dan gelen mesaj ( 21 Kasım 2011 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaslar bana vodafondan soylecbi mesaj geldi. mesajI aciklayabilirmisiniz Mevzuat geregi 22 Kasim 2011'de Guvenli Internet Hizmeti baslayacaktir. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz : www.guvenlinet.org
  4. vodafon dan gelen mesaj ( 13 Nisan 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

az önce vodafon dan bu mesaj geldi ne demek istiyor acaba ¿ cepnet kullanıyorum cepnet ile alalımi acaba Degerli abonemiz, 19.04.2012 itibariyle Standart Data Tarife ucreti 7.5 kr/10 KB, gunluk ucretlendirme ust limiti ise 10 TL olarak...
  5. 3330' dan Gelen Mesajlar ( 17 Temmuz 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar meraba öncelikle 3330 dan mesajlar geliyor ben hiç bi yerede üye falanda olmadım bunları nasıl iptal edeblirim gelen mesajlar şöle önce nicki yazıyor ardından yok en sevdiğim renk kırmızı sizinki nedir falan tarzında bunları nasıl...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 8:45:49