300 TL'ye Asus netbook !!!

Konu, 'Notebook - Netbook' kısmında crouch tarafından paylaşıldı. Okunma: 2220 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 300 TL'ye Asus netbook !!!

Asus, Intel'in de desteğiyle hazırlanan netbook-larını 200-250 dolar arasında bir fiyattan satışa sunmaya hazırlanıyor.

Asus Haziran ayında, Intel'in de desteği ile hazırlanan netbook-larını satışa sunmaya hazırlanıyor. Asus'un 2011 için belirlediği 6 milyon netbook satış hedefine destek olması amacı da güdülen bu yeni netbook, Chrome OS veya Android 3.0 ile çalışacak. 10 inçlik, Intel Atom çipine sahip olacak netbook, temel işlemleri yerine getirebilecek. Ancak Asus'un Google'ın Chrome OS ortaklarından biri olduğu düşünülürse bu netbook-un Android tabanlı olma ihtimali düşük. Tablet piyasasının güçlenmesinden dolayı da netbook-ların fiyatları 300 doların altına kadar düşmüş durumda. Ancak üst seviye netbook-ların fiyatları ise hala 400 doların üzerinde.

Yıl içersinde birçok tablet bilgisayarın piyasaya sürüleceği de düşünüldüğünde, netbook üreticilerinin bu durumu da göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Bu yönde hareket eden üreticiler de maliyeti düşürebilmek adına Android 3.0 veya Chrome OS kullanan netbook-lar tasarlıyorlar. Ancak Asus bunun yanısıra 500 dolar fiyatlı üst seviye odaklı netbook-larını da pazara sunmayı hedefliyor.

Kaynak

Yazan: crouch

300 TL'ye Asus netbook !!! konusuna benzer içerikler

1. Garmin Asus m20 300 tl veya takas nokia e71 ( 29 Mayıs 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

herkese merhabalar. asus m20 cep telefonum var satmak istiyorum daha önce ben kullan ıyodum sonra ben yeni telefon aldıktan sonra kardeşime verdim pek anlaşamadı onun özellikleri çok olduğu için ve diğer nokia veya samsung'lar gibi değil...
  2. 300-500 tl ye android telefon önerisi ( 11 Ağustos 2011 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar 300-500 tl ye android telefon arıyorum tek isteğim facebook tan video izlenebilmesi marka önemli deil önerilerinizi yazarmısınız
  3. 5800 300 tl ye !!! ( 10 Eylül 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

5800 sadece 300 tl şarz aleti - kulaklık - usb kablosu Dikkat : Kalemi kayıptır ... ( En kısa zamanda alıncaktır)
  4. 300 TL ye kadar dokunmatik telefon önerisi ( 5 Nisan 2012 | Cep Telefonları Genel )

Öncelikle benim adım çağrı... Yaşım 17. Benim 300TL birikmiş param var. Kullandığım telefon nokia c3-00. Aslında memnunum ama artık dokunmatiğe geçmek, daha iyi kamera ve tuş sesinden kurtulmak istiyorum:) Telefonu en çok internet için...
  5. 20 tl ye turkcell yonune 300 dk. ( 24 Eylül 2012 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

20 tl karşılığında tüm türkcellilerle 1 ay boyunca 300dk konuşmak istermisiniz. EVET yazın 7076ya gönderin.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 13:50:42