300 TL ye kadar dokunmatik telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
300 TL ye kadar dokunmatik telefon önerisi
Öncelikle benim adım çağrı... Yaşım 17.
Benim 300TL birikmiş param var. Kullandığım telefon nokia c3-00. Aslında memnunum ama artık dokunmatiğe geçmek, daha iyi kamera ve tuş sesinden kurtulmak istiyorum:)
Telefonu en çok internet için kullanırım... Oyun 2. Sırada yer alır ki bu telefonda fazla oynanacak oyun yok:(
Arama ve mesajlaşmadan sonra müzik video fotoğraf geliyor..
Ama telefonun her bir haltını mutlaka kullanırım! :)
ekran olarak en az 3.2 inc düşünüyorum.
Aşırı lüks bir telefon gerekmez.
Aklımda sadece vodafone945 var fakat bu telefon 2.1 de takılı kaldığı söyleniyor güncelleme yokmuş. Bana sıkıntı çıkarmasından korkuyorum..
Önerileriniz görüşleriniz ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Fiyat olarak yükselmesi zor. Online alışveriş düşünmüyorum...
Teşekkürler şimdiden

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Samsung Corby 2 var bi bakın isterseniz .

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Corby 2 var bi bakın isterseniz .

tavsiyen için teşekkürler. İnternet için 3G istiyodum ama yokmuş.
Yani bende iyice vıccığını çıkarttım ama piyasada kesinlikle benim için bi telefon mevcut:) onu bulacam illaki:)
istediğim kesin özellikler:
1- canım sıkıldığında oyun atabiliyim.
2- internet için 3G bulunsun.
3- şarj akşamdan akşama olsun en az:)
4- multitasking(yeni öğrendim) mutlaka olmalı:)
5- kamerası 2.0 üstünde olsun(c3-00 te zaten kullandım 2.0 ı)
6- kapasitif ekran olsun( bastırmatik değil dokunmatik)
gerisi Allah'a emanet:)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardes o telefonu o fiyata bulman zor. en az 500 tlyi gozde cikarma lazim. ama 2. el t20 onerebillirim. tam aradigin ozelliklerde ama fiyat sorunu var iste.

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
kardes o telefonu o fiyata bulman zor. en az 500 tlyi gozde cikarma lazim. ama 2. el t20 onerebillirim. tam aradigin ozelliklerde ama fiyat sorunu var iste.

vodafone 945 bana uymaz mı?

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
300 TL'ye Alınabilecek en iyi telefon bence Vodafone 945'tir. O Fiyata Özellikleri Falan Bence Güzel. İşletim Sistemi Android v2.1 ama Herhalde Bunu PC Üzerinden Romlar Yardımıyla Yükseltebiliyorsun (Emin Değilim). Yalnız Bunu Alırken Fatura Sözleşme vs... Gerekiyor mu? Gerekmiyorsa bir tanede ben almaya çalışayım :) (Tek Takılacağın Yer İşlemci Hızı Olabilir diye Düşünüyorum. Genelde İnsanlar En az 800 MHz İşlemci Hızı Olan Bir Telefon Alın diyorlar ama 300 TL'ye Yoktur diye Düşünüyorum.)

İşlemci Hızı: 600 MHz

Ram: 512 MB

Kamera: 5 MP Oto. Netleştirme, LED Flaş

Dahili Hafıza: 300 MB

Özelliklerine Ayrıntılı Bir Şekilde Bakmak İsterseniz:

eRDiiL

eRDiiL

Üye
birde samsung s3770 var istediklerini sağlayabilecek ama vodafone 945 çok daha iyi bir telefon

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
ben 945i ekrani kucuk diye t20 onerdim. eger rami 512 ise iyiymis. alabilirsin bence.

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler. Samsung modelleri(önerdikleriniz) hoşuma gitmedi:(
vodafone 945te kararlıyım...

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Bu Vodafone 945'i Alırken Faturalı Hat, Sözleşme vs... Gerekiyor mu? Yoksa Direk Parayı Öde Al Git mi?

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
Artık direk al öde git:)

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
tempestshine

tempestshine

Üye
Bu bütçeyle istediğin telefonu bulamazsın.Vodafone 945 al gitsin :oke:

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi vodafone945 alsam ne gibi sıkıntılar yaşarım???
Bi sorumda şu: ayda 100TL daha biriktirerekten temmuza kadar 600TL birikiyor. Temmuzda para harcayacağım yer olmayacağından 300TLde öyle eklerim toplam 900TL 100 babam çıksa lysde başarılı geçse ordan burdan harçlık bulsam 1100 felan olur.. Azcık harcasam 900TLde kalsa harçlık bana yetecek bi telefon alırım ama temmuza kadar 4 ay beklemek??? Sizce ne yapıyım?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bak. 945 ama android oyunlarini hepsini acmaz. sen o oyunlari gorursun. moralin bozulur. telefondan sogursun felan. almiske duzgun bisi al bence. bekle su an.

osmcgrgenc

Üye
    Konu Sahibi
bak. 945 ama android oyunlarini hepsini acmaz. sen o oyunlari gorursun. moralin bozulur. telefondan sogursun felan. almiske duzgun bisi al bence. bekle su an.

o zaman ben temmuza kadar bekleyim en iyi telefonu alırım:)

CryuS

CryuS

Üye
5800

---------- Eklendi @ 12:26:18 ---------- Yazıldı @ 12:24:19 ----------

300 TL'ye Alınabilecek en iyi telefon bence Vodafone 945'tir. O Fiyata Özellikleri Falan Bence Güzel. İşletim Sistemi Android v2.1 ama Herhalde Bunu PC Üzerinden Romlar Yardımıyla Yükseltebiliyorsun (Emin Değilim). Yalnız Bunu Alırken Fatura Sözleşme vs... Gerekiyor mu? Gerekmiyorsa bir tanede ben almaya çalışayım :) (Tek Takılacağın Yer İşlemci Hızı Olabilir diye Düşünüyorum. Genelde İnsanlar En az 800 MHz İşlemci Hızı Olan Bir Telefon Alın diyorlar ama 300 TL'ye Yoktur diye Düşünüyorum.)

İşlemci Hızı: 600 MHz

Ram: 512 MB

Kamera: 5 MP Oto. Netleştirme, LED Flaş

Dahili Hafıza: 300 MB

Özelliklerine Ayrıntılı Bir Şekilde Bakmak İsterseniz:

Vodefone 945 512 Mb rami yokki kardeş.

Üst Alt