300 - 400 tl arası cep telefon tavsıye-satan !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babacano99

Üye
    Konu Sahibi
300 - 400 tl arası cep telefon tavsıye-satan !
Aklımda 5800 var ama sizlerinde tavsiyesini almak istedim satanlarda sölerse memnun kalırm . İyi günler.

centerboys

Üye
samsung galaxy gio arastir istersen ben satiyorum 3 hafta oldu alali teknosadan aldim 375 tl

adrianoo

Üye
resesive ekranlı ve cok sorun cıkaran bı tel o parayı degmez eger 2.el alcaksan benım i7500 u tavsıye ederım 320 ye satıyorum bu fıyata alabılecegın en ıyı 2.el tel
eger 0 alcaksan androidden sasma derım

'Patron

'Patron

Üye
illa nokia diyosan Git ve C5-03ü al (h)

adrianoo

Üye
resesive oda :D

sphone

sphone

Üye
benim konularımdan bakabilirsin elimde bir adet htc diamond2 ve asus m530w var

adrianoo

Üye
resesive basınca duyarlı dokunmatık demek
eskı teknoloji olup zamanla ılsevını yıtırebılen bı sıstem
capacitive yanı sezgısel daha ıyı ve coklu dokunmatık desteklıyor
5800 ıle herhangı bır galaxy serısı telı aynı anda test ederek farkı anlayabılırsınız
bu arada diamond da resesive ekranlı:megafon:

----------Eklendi @ 22:01:28 ---------- Yazıldı @ 21:42:40 ----------

beyler yanlıs anlamayın sadece ılanda bırazda tavsıye ıstedıgı ıcın bu bılgılerı yazıyorum amacım tellerı kotulemek deyıl

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
resesive basınca duyarlı dokunmatık demek
eskı teknoloji olup zamanla ılsevını yıtırebılen bı sıstem
capacitive yanı sezgısel daha ıyı ve coklu dokunmatık desteklıyor
5800 ıle herhangı bır galaxy serısı telı aynı anda test ederek farkı anlayabılırsınız
bu arada diamond da resesive ekranlı:megafon:

o "resesive" değil kardeşim "Rezistif" ;)

adrianoo

Üye
olede bu kulaga daha hos gelıo :P:

onuryilmaz02

Üye
wave 525 var 3 aylık. 300 tl

samety500

samety500

Üye
resesive ekranlı ve cok sorun cıkaran bı tel o parayı degmez eger 2.el alcaksan benım i7500 u tavsıye ederım 320 ye satıyorum bu fıyata alabılecegın en ıyı 2.el tel
eger 0 alcaksan androidden sasma derım

galaxy gio resistive değl incelemedn konuşma. kapasitif ekranldr

adrianoo

Üye
galaxy gio resistive değl incelemedn konuşma. kapasitif ekranldr
gio hakıkında ole mı demısım :vur ayıp etmısım capacitivi oldugunu 800 mhz ıslemcı oldugunu ama ıslemcı aılesının flash desteklemedıgını ve ıslemcı hızınında modıfıye ıle o hale geldıgını seklen ve kalben ınsana hıtap etsede flash olmadıgı kameranın vasatı asamadıgını bılen ve bu telı almaya gonullu bırı olarak bana bı teklıf yap eger takas yapmak ıstersen

ben onu 5800 icin solemıstım

LastSoul

Üye
5800 satıyorum. 300 TL. 2010-12 ay kayıtlı. 1.5 yıl garantisi sürüyor.

McCeNe

Üye
2. el yada 5800 alıp kendine eziyet etme. ben sana android 2.2 froyo işletim sistemli smartphone lg optimus me tavsiye ederim. tasarımı ve özellikleri çok iyi. fiyatı da 350 tl felan. hem de sıfır fiyatı.

lordmen99

Üye
evet ben satıyorum :)
Nokia c5-03 herhangi bir sorun yoktur 10 gunluk bir teldır.
kutu içeriği : kutusu,şarj aleti,2 gb sd kartı,usb kablosu ,garanti belgesi ve faturası vardır.
ist içi çapa mevki / SADECE İST İÇİ İLGİLENEN ARKADAŞLAR EKLESİN VEYA İRTİBATA GEÇSİN
MSN: [email protected] / akşam : 8-12 arası bana ulaşabilirler. resimde upload ettim ilgilenirsen msn ekle istanbuldasındır umarım.

haqqus

haqqus

Üye

Arkadaslar cihazım satlık ilgilenen arkadas benımle iletişime gecebilir

doncay

doncay

Üye
ben de n97 32gb mi satiyom 370 tl ye bi sorunu yok kvk kaydi var istersen veriim imei bak ama faturasi yok zaten n97 lerde fatura zor bulursun 2009 model tel oldugu icin usb.sarj cihazi kulakligi var simdi zaten n97 ile yaziyom sadece ses tuslari soyuk

onursenel18

Üye
sana 400 tl ye e5 satıyım dostum 4 aylık garantisi var 650 tl ye alındı mediamarketten tertemiz cihaz. çizik sorun yok. kutulu aksesuarlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt