Alınık 300-330 Lira Arası Android Telefon Alınır

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
300-330 Lira Arası Android Telefon Alınır
ptt kapıda kontröllü ödeme şeklinde alabilirim.
Şarj kulaklık vs aparatlarının olması tercihimdir.
garanti fark etmez. telefon yeter ki temiz olsun.
güncel

jannnn

Üye
son 330 a birakabilirim HTC desire HD tamir görmemiş ekraninda çizik yoktur kulakligi yok çakma şarz aleti vardir.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

jannnn

Üye
kasada çok ufak tefek küçük çizikler var ama ön tarafında hiç yok sadece arkada var daha önce tamir falan görmedi roomuyla flalnda oynanmamı

Son düzenleme:
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
IMEI SORGULAMA
IMEI :
Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
Kaynak
Üretici : Üretici: HTC Corp Pazar Adı: HTC PD98100 Model Bilgileri: HTC PD98100
Sorgulama Tarihi 28.09.13

kasada çok ufak tefek küçük çizikler var ama ön tarafında hiç yok sadece arkada var daha önce tamir falan görmedi roomuyla flalnda oynanmamıştır. btün oyunları kaldırır performas olarak 10/10 diyebilirim 1 yıllık kullanımından ötürü bataryası 1 gün gidiyor cihazın kutusu falalnda yok
[TBODY] [/TBODY]
kardeşim bence imil numarasını sil . buraya yazma. ayrıca ben bir düşüneyim. netten özellikelrine baktım da 4,3 inç miş ekranı. benim için çok büyük cebe kolay sığmaz. tek düşündüren yönü bu

Son düzenleme:

jannnn

Üye
sildim sende alintiyi sil

meteizci

Üye
xperia neo v düsünürmüsün hocam kutusu kulaklık vs bütün aksesuarları var kasası kötü biraz sadece yurtiçi cihazı fatura var 320ye verebilirim düsünürsen kasası 30-40 tl civarında o yüzden fiyatı böyle tuttum
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
videosu

Son düzenleme:
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
xperia neo v düsünürmüsün hocam kutusu kulaklık vs bütün aksesuarları var kasası kötü biraz sadece yurtiçi cihazı fatura var 320ye verebilirim düsünürsen kasası 30-40 tl civarında o yüzden fiyatı böyle tuttum
videosu
mobil'de olduğum için izleyemyorm. Kasası çok mu kötü ? Fotoğraf atabilir misin hocam ?

meteizci

Üye
cok kötü değil ama kötü diyeyim hocam kullanıma engel değil. yeni telefon almak istediğim için kasasını değiştirmedim kasa fiyatı uygun, fotoğraflarda belli olmuyor hocam düzgün makine olmadığı için evde çekemiyorum detaylı olarakemail atabilirim 1 kaç fotoğrafı hocam yine görmüş olursun telefonu istersen ama videoyu izlersen daha iyi olur

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ben yarın kısmetse pc de izler ona göre size geri dönüş yaparım inşallah.

meteizci

Üye
peki hocam

halilatici

halilatici

Üye
2 haftalık pocket alırmısın

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
2 haftalık pocket alırmısın

kardeşim herşey güzel'de kamerası benim için yetersiz.

halilatici

halilatici

Üye
sen bilirsin kardeş eyvallah

meteizci

Üye
hocam bakabildinizmi videoya
ben yarın kısmetse pc de izler ona göre size geri dönüş yaparım inşallah.
ne düsünüyorsunuz

meteizci

Üye
anladım kardesim

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
videosu
kardeşim inceledim videoyu. kasa da falan doğrusu birşey gözükmüyor video da. az hoşuma gitti. menü de donma falan da yapmadı gördüğüm kadarıyla. senin telefonu ikinci hedefe koyuyorum. htc yi alamazsam kısmetse senin ki ni almayı düşünüyorum

meteizci

Üye
peki kardesim dedigim gibi telefonumda bi sorun yok ve kasma konusunda hic tereddütün olmasın aldıgım günden beri hic kasma sorunu yasamadım sen durumu bana iletirsin ona göre konusuruz

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardes bence sifir vodafone smart mini al real racing 3 bile oynatiyor

Üst Alt