3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !..

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ALpeRenBuGRa tarafından paylaşıldı. Okunma: 82506 | Cevaplanma: 3

1. 3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !..

3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !..

Alman hükümeti, vizesiz oldukları gerekçesiyle sınırda gözaltına alınıp, çırılçıplak soyulan 3 Türk kız öğrenci için üzüntü duyduklarını belirtti. Açıklamada, burslu eğitim gördükleri Polonya'dan tatil için 26 Aralık 2007'de Almanya'ya giriş yapan, ancak Forst Tren Garı'nda gözaltına alınan 20, 21 ve 22 yaşlarındaki Eylem, Figen ve Özge isimli kızlara yönelik tedbirin abartılı olduğu ve bundan üzüntü duyulduğu ifade edildi.

POLİS EĞİTİMDEN GEÇİRİLECEK

Polisin bu münferit olayda abartılı davrandığını kabul eden hükümet, iki kız öğrenci hakkındaki sınır dışı kararının hukuki olduğunu ve mevcut uygulamalarda değişiklik yapmayı gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Hükümet, federal polisin yoğun eğitimden geçirileceğini de vurguladı. Heidelbergli avukat Memet Kılıç ise Alman hükümetinin, "Öğrencilerin Polonya vizesi 21 Aralık 2007'den önce yani bu ülkenin Schengen'e dahil olmasından önce alınmıştı" gerekçesinin yanlış yorum olduğunu söyledi. Kılıç, Schengen Anlaşması'nın herhangi bir koşul olmaksızın geçerli olduğunu belirtti.

Sabah

Yazan: ALpeRenBuGRa
  2. türkün türkten başka dostu yoktur.
    bende almanyada 3 yık kaldım.
    gerçekten cok milliyetçileri ve özellikle türklerden nefret edenlererine rastladım.
    kaldıkı bazı benliğini unutmuş olan türklerde türklerden nefret ediyordu.
    haberi okuyunca şaşırmadım.
    çünkü orda haberlere yansımayan nice şeyler oluyor

3. Geçenki ankette en sevilmeyen ülkeler bazında liderliğe oynıyoru Almanlar.
    Nazi kafalılar işte

4. bizim Nazy duymasin ha :islik

3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !.. konusuna benzer içerikler

1. Işte TÜRK kızlarının özellikleri ........ ( 6 Eylül 2008 | Konu Dışı )

(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı) 1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar. 2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we...
  2. Bir kızın hazin sonu) ( 5 Kasım 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

SevqiLin var mı? + Yok. - Aha yaktım çıranı ben sevqiLin! + Aşkım vaLLa babam sandım. - Ben abin bekLe qeLiyorum. + Abi teLaştan öyLe dedim yaa. - Ben doktor size teLaş yapmayın demedim mi? Çocuk düşebiLir! + HakLısınız doktor bey.. - Ben annen...
  3. Kızla Erkeğin Hazin Sonu ( 19 Mart 2013 | Garip ve İlginç Olaylar )

İşte Gerçek Aşk ALINTIDIR
  4. Çırılçıplak ( 8 Nisan 2013 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Küstahlığımı nezaketim götürdü Saadece kendime bakakaldım. Kararsızlık bir an sürdü Gizlenen insanların ortasında ben kaldım, Çırılçıplak. Selâmımı tanıdıklar götürdü. Saygı bekleyince alçaldım. Kararsızlık bir an sürdü Kendini...
  5. Türk kızı Elif finalisti ( 29 Haziran 2013 | Haber Köşesi )

İnternet devi Google’ın bilim fuarına 16’sındaki Elif damga vurdu. Küçük dâhi muz kabuğundan biyoplastik üreterek binlerce proje içinde finale kaldı... Türk kızı Elif Bilgin’in (16) hazırladığı proje, Google’ın düzenlediği bilim...
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:22:43