3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !..

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ALpeRenBuGRa tarafından paylaşıldı. Okunma: 82230 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 3 Türk Kızı Çırılçıplak Soydular !..

Alman hükümeti, vizesiz oldukları gerekçesiyle sınırda gözaltına alınıp, çırılçıplak soyulan 3 Türk kız öğrenci için üzüntü duyduklarını belirtti. Açıklamada, burslu eğitim gördükleri Polonya'dan tatil için 26 Aralık 2007'de Almanya'ya giriş yapan, ancak Forst Tren Garı'nda gözaltına alınan 20, 21 ve 22 yaşlarındaki Eylem, Figen ve Özge isimli kızlara yönelik tedbirin abartılı olduğu ve bundan üzüntü duyulduğu ifade edildi.

POLİS EĞİTİMDEN GEÇİRİLECEK

Polisin bu münferit olayda abartılı davrandığını kabul eden hükümet, iki kız öğrenci hakkındaki sınır dışı kararının hukuki olduğunu ve mevcut uygulamalarda değişiklik yapmayı gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Hükümet, federal polisin yoğun eğitimden geçirileceğini de vurguladı. Heidelbergli avukat Memet Kılıç ise Alman hükümetinin, "Öğrencilerin Polonya vizesi 21 Aralık 2007'den önce yani bu ülkenin Schengen'e dahil olmasından önce alınmıştı" gerekçesinin yanlış yorum olduğunu söyledi. Kılıç, Schengen Anlaşması'nın herhangi bir koşul olmaksızın geçerli olduğunu belirtti.

Sabah
  2. türkün türkten başka dostu yoktur.
    bende almanyada 3 yık kaldım.
    gerçekten cok milliyetçileri ve özellikle türklerden nefret edenlererine rastladım.
    kaldıkı bazı benliğini unutmuş olan türklerde türklerden nefret ediyordu.
    haberi okuyunca şaşırmadım.
    çünkü orda haberlere yansımayan nice şeyler oluyor
  3. Geçenki ankette en sevilmeyen ülkeler bazında liderliğe oynıyoru Almanlar.
    Nazi kafalılar işte
  4. bizim Nazy duymasin ha :islik
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.