• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

3 Tane Süper Zil Sesi Olmaya Aday Melodi....

Sponsorlu Bağlantılar

turgay89

turgay89

Üye
paylasımını yaptıktan sonra ''iyi veya kotu yorum yapanlara simdiden tesekkur ederim'' yazsan forumlarda gereksiz mesajlar olmaz:oke: bence..

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
paylasımını yaptıktan sonra ''iyi veya kotu yorum yapanlara simdiden tesekkur ederim'' yazsan forumlarda gereksiz mesajlar olmaz:oke: bence..

çok beğenilen eklentiler için herkese teşekkür ederim zira konu bu şekilde üstte kalıyor ve herkesin ulaşımı kolay oluyor... :sn:

beğenilmeyen konular hakkında böyel birşey yapmıyorum ayrıca bu sadece kendi açtığım konular için geçerli değil daha önce yorum yazdığım diğer paylaşımcı arkadaşların açtığı güzel kaliteli yararlı eklentiler ve konular içinde aynı şeyi yapıyorum... :sn:

bazen yaraylı olmayan konular bu konuları gölgede bırakabiliyor...

ne demek istediğimi umarım anlamışssındır....:oke:

UuR_39

UuR_39

Üye
gercekten de guselmıs bende tele zil sesi arıyodum cok makbule gectı tsk

ali.can

Üye
Teşekkürler.....................

savash41

Üye
sağol kardeş

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
eyw. saolun maxiciler :oke:

x_static

Üye
Güzel

mimaks

Üye
sağl.

sx11

Üye
ellerine sağlık dostum...

harika25

Üye
saol ellerine sağlık

XII

Üye
Teşekkürler ellerine sağlıkda bu şarkıların tam isimlerini verebilirmisin?2.si hoşuma gitti..

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
eyw. yorumlarınız için saolun maxiciler :oke:

XII isimlerini araştıracağım senin için :sn:

fullforce1

Üye
Melodi sıkıntısı çekiyordum bugünlerde başı güzel olan mp3lerle uğraşmaktan sıkılmıştım teşekkürler paylaşımın için...

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
Melodi sıkıntısı çekiyordum bugünlerde başı güzel olan mp3lerle uğraşmaktan sıkılmıştım teşekkürler paylaşımın için...

eyw. saolasın ayrıca melodi sıkıntısı çekiyorsan aşağıdaki konularada bakabilirsin

14 Adet Mp3 Formatında Kipir Kipir Hareketli Super Melodiler...

Afrodisiak Mp3 ve Wav Formatında Süper Bir Melodi. Cebiniz Bu Melodiyle Şenlensin...

SÜPER bir KAFKAS melodisi...

Stadyumlarda Taraftarlari Coşturan Kizilderili Marşi Melodisi

:sn: :sn: :sn:

sserhatt82

Üye
süper şarkılar thanks:)

farukreally

Üye
saol

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye