3 Tane Önerim Olacaktı Site İle İlgili

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
3 Tane Önerim Olacaktı Site İle İlgili
öncelikle merabalar 2 tane önerim olacaktı site ilgili benim şimdiden dinlediğiniz için teşekkür ederim ve konuma döneyim
1.önerim dh forumunda olan bir üye cevap yazdığında altında bu mesaja 1 cevap yada 2 cevap geldi bir önerim olsa yada onun bir benzeri gibi bir öneriniz varsa onun bir değişiğini yapsanız güzel olur @Ozan
2.önerim ise biraz değişik bir özellik bu özellik benim forumumda varda bu sitede olsa nasıl olsa diye düşünüyorum
bu özellik belki foruma biraz değişik bir hava getirebilir ama yinede bir düşünün derim @Ozan

3.özelliğim ise vbulletin'de mood eklentileri ifadeleri gösteren bir özellik oluyordu profilde acaba bu özelliği desteklermi sitenin yazılımı bu özelliği @Ozan

şimdiden teşekkürler keyifli forumlar dilerim :)

CsWqIve34

Üye
murat alper kardesimizin soylediklerine aklim yatti yonetimce dusunulmesini ricq ederiz

Ozan

Ozan

Admin
Foruma devamlı kullanici deneyimini ve site kullanimini artiracak kullanisli ozellikler entegre etmekten yanayiz. O yuzden 1. İsteginiz oldukca yerinde. 2. İsteginiz de yapilabilecek birsey ancak boylesi milyonlarca satir veri kaydi olan sitelerde gunluk mesaj sayilarini cekmek standart pluginlerle performans dusmani olabiliyor. Optimize edilebilecek bir altyapi da bu isteginiz uzerinde de calisacagim zaten benzeri aklimdaydi.

Son 3. İstek ise siteyi basitlestiren bir ozellik o yuzden dusunmuyorum.

Onerileriniz icin tesekkurler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Foruma devamlı kullanici deneyimini ve site kullanimini artiracak kullanisli ozellikler entegre etmekten yanayiz. O yuzden 1. İsteginiz oldukca yerinde. 2. İsteginiz de yapilabilecek birsey ancak boylesi milyonlarca satir veri kaydi olan sitelerde gunluk mesaj sayilarini cekmek standart pluginlerle performans dusmani olabiliyor. Optimize edilebilecek bir altyapi da bu isteginiz uzerinde de calisacagim zaten benzeri aklimdaydi.

Son 3. İstek ise siteyi basitlestiren bir ozellik o yuzden dusunmuyorum.

Onerileriniz icin tesekkurler
tamam 3.isteği yok saydım sizde belirtmişsiniz zaten :) 1.isteği anlamlı ve yerinde karşılarım
2.istek yapılabilecek bir şeyde anladım da esas sorum sitede kasmalara mı yol açar yoksa yada rekabet yani şu millet birbiri ile yarışamı girer demek istediniz yada şöle sorayım siteninde aktifliğini düşürebilirmi
birde bu 2 isteği çok bir şey istedim gibi olacak ama biraz diğer yönetici arkadaşlara danışıp ondan sonra bir karar verseniz sora ayrı bir konu açsanız yada yinede bu konu altında mesaj altında belirtebilirsiniz işinize karışmış gibi oldum kusuruma bakmayın ozan abi
şimdiden teşekkür ederim keyifli forumlar dilerim

Ozan

Ozan

Admin
Zaten sistemimiz o sekilde Murat, o konular bizim operasyon tarafimiz merak etme :)

2.istek sistemi normalde yorar cunku milyonlarca satirli tablolardan veri ceken birsey ancak bir sekilde performans handikapi olmadan yapmaya calisacagiz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
konuyu hortlatıyorum ozan abi 2.özelliği yapmada bari 1.ci özelliği yapsan olurmu

Üst Alt