3 sim kartlı telefonlarda imei değiştirme ACİL YARDIM!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
3 sim kartlı telefonlarda imei değiştirme ACİL YARDIM!!!!!
arkadaşlar elimde 3 sim kartlı telefon var imei değiştirmem lazım acil bilgisi olan yardım edebilirmi acaba.acil yardım bekliyorum

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım edebilecek kimse acil cevap bekliyorum

karayel90

karayel90

Üye
model olarak ne acaba telefon ??

mesutgaga

mesutgaga

Üye
valla ya model marka ne

afwerker

afwerker

Üye
Telefon Cin oldugu için kardeşim cin imei çakma programlarını deneyeceksin :) 2 hatlılar felan var onların kini

Jomolocco

Jomolocco

Üye
3 simli telefondami cikmis oh dear !

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefon çin üretimi 4 sim kartlılar bile var:) be alım satımını yapıyorum.isterseniz kol saati telefon vs s3 ve note 2 1:! replikalarıda satıyorum en uygun fiyata.2 sim kartlı imei değişebiliyorum androidlerde tmm ama bu 3 sim kartlılara yöntem bulamadım.bilgisi olan varsa yardım etsin bu arada çin ürünü olduğu için marka model yok tabi:D sadece et tv yazıyor kalvyeli bir model güzel

- - - Eklendi - - -

e5 tv yazıyor 3 sim kartlı

Jomolocco

Jomolocco

Üye
arkadaşlar telefon çin üretimi 4 sim kartlılar bile var:) be alım satımını yapıyorum.isterseniz kol saati telefon vs s3 ve note 2 1:! replikalarıda satıyorum en uygun fiyata.2 sim kartlı imei değişebiliyorum androidlerde tmm ama bu 3 sim kartlılara yöntem bulamadım.bilgisi olan varsa yardım etsin bu arada çin ürünü olduğu için marka model yok tabi:D sadece et tv yazıyor kalvyeli bir model güzel

- - - Eklendi - - -

e5 tv yazıyor 3 sim kartlı

4 mü :oha:

• Beğen
Tepkiler: fox_mulder_61

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
işlemcinin MTK olduğunu sanmıyorum ama deneyeceğim başka yardım önerisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.teşekkürler

- - - Eklendi - - -

evet kardeş 4 sim kartlı modeller bile mevcut.almak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
hala yokmu bir çözüm önerisi olan

restmod

restmod

Üye
işlemcinin MTK olduğunu sanmıyorum ama deneyeceğim başka yardım önerisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.teşekkürler

- - - Eklendi - - -

evet kardeş 4 sim kartlı modeller bile mevcut.almak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Yuzde 90 mtk dir ya da spreadtrum dur driver internetten bulup yurkaridaki linkteki programla usb yada bluetoohtla yapabilirsin

fox_mulder_61

Üye
    Konu Sahibi
Yuzde 90 mtk dir ya da spreadtrum dur driver internetten bulup yurkaridaki linkteki programla usb yada bluetoohtla yapabilirsin

program linkini gönderebilirmisiniz?3 sim kartlı imei yazma programı varmı? 2 simli bende var ama o işe yaramadı.

- - - Eklendi - - -

MTK 6235 driverlerinı indirmeslisin ve sonrada

bu konuya bakarak halledebilirsin
http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...im-cinlerde-imei-degistirme-100-a-297934.html

mtk tüm driverleri nerde bulabilirim forumdaki konulardaki linklerden indiremedim ölmüş linkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt