250-300 tl arası en iyi telefon.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
250-300 tl arası en iyi telefon.
Arkadaşlar telefon alıcam bütçem 250-300 tl arası.veya 10-20 tl fazlası.Mesajlaşması kolay,kendini kapatıp açmayan,zırt bırt sorun çıkarmayan bi telefon arıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Kardeşim sen manyakmısın sana çok güzel telefon önerisi yaptık bu kaçıncı konu git X2 yada X3 al.Ve biadaha konu açarsan şikayet edecem

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Çok şikayetçiysen yorum yapma bro.tek sana göremi telefon alıcam ben.herkezin yorumlarını beklyorum.x2 dediğin telefon boktan bi telefon.telefondan hiç anlamasam amenna sana kanıp alıcam.x3dende memnun olan var olmayan var.çoğunluğa göre davranıcam

52_yasko52_

Üye
Samsung Almada Ne alırsan al

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
git 6300 al :]

Starsley

X3 al arkadaşım

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
x3 alcam eğer bi sorun çıkarsa o zaman başınızın etini yicem :D

Starsley

Sen al çıkmaz tabi kvk yada genpa olucak

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
sen x3 al bizzat ben ilgilencem her soruya cevp var bizde

mahir212

Üye
nokıa e63 klawyelı serı mesajlar yazabıleceğin ve wıreleslı bır telefon sarjıda guzel gıdıyor ben 4 gunu devırıyordum bı ıncele ıstersen ama modası gectı dersen x3 .)

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
tamam bi araştırayım bakalm :)

safakk

safakk

Üye
anladığım kadarıyla sen wireless falan istemiyorsun ve mesajlaşmak için bence en uygun telefon hemde bu fiyat aralığında sony ericsson j105i naite kullandım tek tük fabrikasyon hatası çıktı benim kullandığımda ama çevremdeki diğer kullanıcılar böyle bir sorunla karşılaşmadı
Ayrıca naite de sohbet uygulaması olduğundan mesajlaşırken msn gibi eski mesajlar üstte yeni mesajlar altta ve kişiye göre ayrı pencereler var o telefondaki mesajlaşma rahatlığını başka hiç bir telefonda bulamadım diğer özellikleri ise kararında bence :) düşünmende fayda var :)

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
Nokia x3 almanı Tavsiye ederim...

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
burada sony ericcson bulmak çok zor :S telefona ben daha öncede baktım araştırdım hakikaten çok hoş ama burada bulmak zor

Starsley

Sen x3 al :)

ugur2362

ugur2362

Üye
nasıl özellikli bi telefon istediğine bağlı
wifili istiyorsan => nokia e65
yok ben sadece alo diyeyim yeter diyorsan => nokia 6300 , nokia 6303
dokunmatik istiyorsan => samsung c3510
hem ucuz olsun hem görünüş olsun hemde özellik olsun diyorsan => pinphone 3gs
öneririm :oke:
mesajlaşmak için samsung e250 bence

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
şuan zaten e250 kullanıyorm.bunun ara filmine verdiğim parayla şimdi n8 alırdım :P :D

--------------- Ekleme ---------------

x3 iycene kafama yattı :)

farukozer4444

farukozer4444

Üye
e63 pahalı ama arkadaşa göre.. bugünlerde teknosada indirimde. samsung chat 300 tl.. araştır

Kefelon

Üye
arkadaşım bu fiyatı 340-350 yap samsung star wifi al gereksinimlerini uzunca bir süre karşılar ayrıca süper telefon...

süper nova

süper nova

Üye
nokia 5250 olabilir dokunmatik ve s60 v5 işletim sistemi var ünlü bir mağazanın web sitesinde 300 tl 6 taksit :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt