+23 Dikkat!! Hafif mide bulantısı oluşturabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhangazi44

orhangazi44

Üye
    Konu Sahibi
+23 Dikkat!! Hafif mide bulantısı oluşturabilir.
Dikkat! +23 yaş için uygundur. Hafif mide bulantısı yapabilir.
Bunu okuyorsanız midenizin kafası benimki gibi güzeldir :))
birkeresinde bahçemizde kedi ölmüştü. Sabah odamın camını açtığımda kokusuyla uyandım. Anneme gidip kahvaltıdan önce :D hemen incelemeye çıktım. Yanına vardığımda kafası otların arasında ve vücudunun geri kalanı açıktaydı. Kuyruğu tamamen soyulmuş, vücudunun geri kalan kısmının yarısı soyulmuş, kurtların da boyu 2 cm kadardı (kokuyu siz düşünün). Kafası kanlıydı ama yara izi yoktu. En azından ben göremedim. Ama kuduz olabileceğinden şüphelendim. Ölülere pamuk tıkılmasının sebebi olan olay meydana gelmişti. Onu bir poşete koyup çöpe götürmem gerekiyordu. Annem kokuyu farkettiğinde bu çözümü düşünmüştü ve kardeşimin ve benim midemi düşündüğünde beni seçmişti. Bir sopa yardımıyla büyükçe bir poşete koydum. Bunu yapmam 5-6 dakikamı almıştı. Neredeyse kokuya alışmıştım. Kurtlar iri iri ve birhayli fazlaydı. Kara sinekler ve yeşil sinekler bayram ediyordu. Neyse en sonunda yerde büyük bir kurt sürüsü bırakarak poşeti sopanın ucuna astım ve çöpün yolunu tuttum. Eşek ölüsü tabirini bir nebze olsun anlamıştım. Yoldaki çocuklar merakla bakıyorlardı ama poşetin içinde ne olduğunu bilmiyorlardı. Üzerime çamur atıp kaçan beni okuldan gelirken rahatsız eden yaramaz bir çocuk vardı. Küçük olduğu için karışamıyordum da. Dedim şunu bir korkutayım. Niye bakıyorsun dedim. Ne var o poşette niye böyle kokuyor dedi. Yaramaz bir çocuk dedim. İlgilerini çekmişti. Çöpü atıp eve gittim. Kapağı da kapattım sopamın yardımıyla.
Ertesi gün (artık çocuk annesine ne anlattıysa :D ) annesi bizim kapıya gelip anneme birşeyler sordu. Ve ardından beni azarladı. Ama içeriden gördüğüm kadarıyla annemin verdiği cevaba rahatlamıştı. Benim yanıma gelince hiddetlenmişti. Çocuk çok korkmuş. Geçen gece televizyonda da korkunç şeyler izlemiş. Ben gidip çocuğa güven veren bir ses tonuyla olayı izah etmeye çalıştım. Şimdilerde kankayız zaten. Birkaç defa onlarla top oynadım. Beni gördüğünde yanıma gelip orhan abi orhan abi diye selam verir hep..
İlginç bir olay değilmi arkadaşlar :)

EneSinan

EneSinan

Üye
bu iş polise ulaşmadan kurtulmuşsun diğer çocuklar inanıp ailelerine deselerdi onlarda polis filan iyi yırtmıssin :D

orhangazi44

orhangazi44

Üye
    Konu Sahibi
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
İyiki olay yeri inceleme, balistik, cia, fbi, csi moscow filan karışmadan bu olayı çözmüşün. :ehe Yoksa Allah korusun uluslararası büyük bir soruna imza atıcaktın :kop:Birde bu işe çocukların o küçücük cinayet psikolojileri karışırsa ayıkla pirincin taşını :aha:

orhangazi44

orhangazi44

Üye
    Konu Sahibi
Ne izlediyse artık :D dexter değildir eminim. O çocukları sever :D

- - - Eklendi - - -

İyiki olay yeri inceleme, balistik, cia, fbi, csi moscow filan karışmadan bu olayı çözmüşün. :ehe Yoksa Allah korusun uluslararası büyük bir soruna imza atıcaktın :kop:Birde bu işe çocukların o küçücük cinayet psikolojileri karışırsa ayıkla pirincin taşını :aha:

Mossad demek istedin heralde :D
Harbi iyi yırtmışım ama hiç bu açıdan düşünmemiştim :kop:

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
:D Freddy'yi izlemiştir. Malum pis koku, çürük görüntü ne olduğu anlaşılmadık şey :aha: Elinden çıkardığı ustura takımını saymıyorum bile :fkr:

Mossad demek istedin heralde
Harbi iyi yırtmışım ama hiç bu açıdan düşünmemiştim

Büyük düşün, rahatla ;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kediye keşke otopsi yapaydın ne mide varmış harbiden okuyunca midem break dans yaptı :D

night_jack

night_jack

Üye
Yumurtakabuğu:hmmm

15097

15097

Üye
Okuyacaktım ama çok uzun olunca vazgeçtim :ehe

tempestshine

tempestshine

Üye
+23'lük bir şey göremedim ben

larten123

larten123

Üye
-10 bence bu ne yahu:kotu:

Haluk.

Haluk.

Üye
1an bile midem bulanmadı +23 diyorsun +1 etmez.

Salihç.

Üye
korktm

gogis

gogis

Üye
+ işaretini yanlıs yere koymuşsun 2 ile 3ün arası olmalıyd

TheMadness

TheMadness

Üye
+0 :d

BYFECI

BYFECI

Üye
Midem bulanmadı :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt