Telefon Tavsiyesi 2200 TL Civarı Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
2200 TL Civarı Telefon Tavsiyesi
Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum kafam da Xperia Z5 ile LG G5 var telefondan beklentılerım kamerasının iyi olması şarjının iyi götürmesi, nadir de olsa oyun oynarım bu beklentilerimi karşılayacak bir telefon arıyorum bütçeyi az da olsa yukarı çekebilirim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
S7

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam samsunga sıcak bakmıyorum önceki telefonlarım hep samsung oldu yukarıda da yazmayı unutmuşum
Bende Sony ve LG yi Sevmiyorum :) Amiral Gemisi Alacaksam S6 S7 Gibi Bİşey ALırdım.Sony Gibi Amiral Gemilerim Su Geçirmez Deyipte Su Geçirince Garanti Dışı Demiyor :)

byAndroid

byAndroid

Üye
S7 alırım, garantisiz cihaz almazsın heralde( uygun fiyata mi 5s de alabilirsin). Onun dışında note 5, Huawei P9, hatta hepsinin dışında zte axon 7 (hepsiburada satıyordu)

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
S7 alırım, garantisiz cihaz almazsın heralde( uygun fiyata mi 5s de alabilirsin). Onun dışında note 5, Huawei P9, hatta hepsinin dışında zte axon 7 (hepsiburada satıyordu)
Garantisiz derken anlamadım ?

lvnt34

Üye
LG alınır, çok keyifli ve güzel bir telefon beklentilerini yüksek bir şekilde karşılar ayrıca.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bi aydır S7 kullanıyorum gerçekten güzel telefon alanilirsin

maxirabit

maxirabit

Üye
S7 düşünmüyorsanız alternatif olarak p9 var ama onun da plus modeli çıkacak

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
So
Yani biri malzeme kalitesi kötü, diğerinin de snapdragon 810 işlemcisi
Sony xz beklenir mi peki sizce iphone ve samsung almak istemiyorum nedense ama xz s7 den kotu olacaksa beklemeyip s7 yi alırım

0MG90

0MG90

Üye
So

Sony xz beklenir mi peki sizce iphone ve samsung almak istemiyorum nedense ama xz s7 den kotu olacaksa beklemeyip s7 yi alırım
XZ'nin kamerası muhteşem bence onu bekle
Garantiyi takmıyorsan ithalatçı garantili de alabilirsin

byAndroid

byAndroid

Üye
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
G5 ler sorunlu z5 al
Ama s7 oneririm

man20

man20

Üye
Oyle yapicam heralde 2800 biraz fazla ama 1 2 ay 2500 2600 e dusmesini bekleyecegim dusmesse de alicaz artik :)

Cikmasina 1 hafta kaldi zaten oyle yapicam insallah 2500 2600 fiyatlara düşer kisa sürede
sony'nin telefon fiyatları hemen düşmüyor. çıktıktan 5-6 ay sonra 200-300 lira düşüyor.