2014 doğum günü mesajları

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1480 | Cevaplanma: 2

1. 2014 doğum günü mesajları

Tüm derdini anlatabileceğin gerçek bir dostun varsa, canını neyin sıktığının hiçbir önemi yoktur. Benim böyle bir dostum var ve bugün onun doğum günü... Doğum günün kutlu olsun candostum...

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. doğum günün kutlu olsun...

İnanmıyorum, o kadar oldun mu sen? Ama olsun, üzülme her yaşın ayrı bir güzelliği var... Doğum günün kutlu olsun!!!

İçindeki çocuğu yüreğindeki umudu asla yitirme... Ağlamaların bin beteri de geçse içinde, bu yaşama inat gülümse... Doğum günün kutlu olsun...

Senin gibi insanlar çok sık gelmiyorlar yeryüzüne... Allah'a bir kez daha şükrediyorum seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için Doğum günün kutlu olsun

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. doğumgünün kutlu olsun...

dogum-gunu-mesajlari-1-11161

Kalbin hengi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan gün sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğinin her yeni günü bir öncekinden daha güzel geçsin. Mutlu yıllar...

Her zaman herşeyin gönlünce olmasını diliyorum. Asla hüzünlenmesin o güzel gözlerin. Yarının bugününden umutlu, bugünün dünden mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun...

Yeni yaşında güzellikler dolsun hayatına... Doğum günün kutlu olsun

Yeni yaşında güneş ve ay birlik olup dilediğin her güzelliği getirsin kapına. Nice senelere

Özlem ve hayallerinin yeni yaşında gerçekleşmesi dileğiyle mutlu yıllar...

Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu ve huzur dolu yıllara...

Yazan: Dogus Pertez
    codblackops2 bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. güzel mesaj eline sağlık

2014 doğum günü mesajları konusuna benzer içerikler

1. Doğum Gunu Mesajları

Hatırlarmısın dogdugun gunu... Sen aglarken herkes guluyordu. Oyle bır omur yasakı oldugunde herkes aglasın sen mutlulukla gulumse. ıyıkı dogdun... Bugun belkı de cok kısıden dogumgunu mesajı alacaksın ancak su an okudugunen farklısı cunku...
  2. 2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı

- Bugün doğum günün olduğu için varklı ve özel olduğunumu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin… 2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı -Tonton bir nine nolduğunda...
  3. Doğum günü mesajı

Mailleri kurcalarken maxicepten gelen maili gördüm duygulandım mesajı okuyunca... BU NE LAN BOYLE CENAZE EVI GIBI MESAJ ATMIŞSINIZ :d::d::d::d::sarıl::sarıl::oke:(h)
  4. doğum günü mesajları

doğum günümüz yaklaştığında sistem arkadaş listemizdeki kişilere bunu bilgi olarak pm atsa güzel olmazmı? Arkadaşlarımızın doğum günlerini sistem takip ediyor nasılsa, bizede hatırlatırsa bizde kutlama imkanı buluruz :)
  5. Doğum Günü Mesajları 2014

En güzel ve en yeni doğum günü mesajlarını burada bulabilirsiniz arkadaşlar.2014 Yılına özel birçok doğum günü mesajı sizlerle.. Allahıma binlerce kez daha şükürler ediyorum Bugün Doğum günü ve Seni yeryüzüne gönderip karşıma çıkardığı için...
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 2:45:02