2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 21800 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı

- Bugün doğum günün olduğu için varklı ve özel olduğunumu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin…

2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı

-Tonton bir nine nolduğunda bahçendeki sandalyne oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadhar güzel günler seninle olsun Doğum Günün Kutlu olsun.

-Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin.. İyiki Doğdun Bitanem.

-Güneşin yolu kadar uzun ömrün, yaşamın, onun ışğı kadar aydın olsun. Hayalini kurduğum bütün güzellikler Senin olsun…

Sizlerde eklemek isterseniz lütfen bu konuya yorum yapın arkadaşlarım. Bilmediklerimizi güzel mesajları sizlerden öğrenelim.

Yazan: Dogus Pertez
    MeLih_061 bunu beğendi.
  2. Paylaşım İçin Teşekkürler..:oke:

3. harikalar

4. Sağolun

2011 Doğum Günü - Doğum Günü Mesajları - 2011 Doğum Günü Mesajı konusuna benzer içerikler

1. Babalar Günü Kutlama Mesajları

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun..! Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Sevgili...
  2. Anneler Günü Mesajları Kısa

Anneler Günü Mesajları Kısa Kısa Anneler Günü Mesajları Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun… Eğer bana gözlerinle değil de...
  3. Aşure Günü Mesajları 2012

2012 Aşure Günü Mesajları Aşure Gününüz Mübarek Olsun Dualarınız ibadet ve orucunuz kabul olsun Aşure Gününüz Mübarek Olsun.. Tuttuğunuz Oruçlar ve Dualarınız Makbul ve Kabul Olsun Rabbim bu mübarek günde affedilmemiş günahımızı...
  4. Sevgililer Günü Mesajları

• Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun! • Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 2:12:32