20 yüzyılda kurt adamlar

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
20 yüzyılda kurt adamlar
Kurtadamlara ilişkin olaylar eskisi kadar yoğun olmamakla birlikte zaman zaman bu tür olaylardan söz edilmektedir. Örneğin 'ndan kısa bir süre önce üç kurt adamın ele geçirildiği öne sürülmektedir.

'te ise Fransa'nın kenti yakınlarındaki bir köyün halkı, köyden bir çocuğun kurt adam olduğuna ilişkin tanıklık ettiler. 5 yıl sonra Bourg-Ia-Reine'de de bir kurt adam korku saldı. Pierre van Peasen, 'da yayımladığı, Bizim çağımızın Günleri adlı kitabında bu olaya değiniyordu.

'de Kuzey Amerika'nın en eski Kızılderili kabilelerinden biri olan 'lara "dört ayaklı bir katil" musallat oldu. Bu garip yaratık hep zamanı ortaya çıkıyordu.

'da Roma'da bir polis ekibi, garip davranışlı bir adamı izlemekle görevlendirildi. Adam, kurt adam psikozu içindeydi. Düzenli olarak her dolunay döneminde kontrolünü kaybediyor ve ürkünç bir şekilde uluyordu.

'de 'da polisler, benzeri bir olayı izlemek için görevlendirildiler. Çünkü, bir yatılı kız okuluna sürekli olarak bir kurt adamın saldırdığı iddia ediliyordu. Kızlardan biri bir gece, baş ucunda duran birisinin varlığıni hissederek gözlerini açtı. Karşısında saçları burnuna kadar düşen, uzun ve sivri dişli, korkunç görünüşlü bir adam duruyordu. Fakat olayın ardındaki gizem çözülemedi.

'te İngiliz gazeteleri, Staffordshire'ın Ecc1eshall köyünde yaşayan 17 yaşındaki bir gencin olağanüstü haberleriyle dolup taşıyordu. Delikanlı, kurt adama dönüştüğü inancı içindeydi. Bu zihinsel acılarına kalbine sapladığı bir bıçakla son verdi. Delikanlının yakınlarından biri şöyle diyordu: Ölmeden çok kısa bir süre önce bana telefon etti. Yüzünün ve ellerinin renk değiştirdiğini ve giderek kurt adama dönüştüğünü söyledi. Az sonra sesi giderek homurtuya dönüştü."

vikipedi den alıntı

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayalet, zombi, cadı, vampir, kurt adam, uzaylı vs.vs. gibi yaratıkların gerçekten var olduğuna inanan arkadaşlar, (tüm samimiyetimle ve içtenliğimle söylüyorum) lütfen şu Holywood filmlerinin etkisinden kurtulsunlar ya da en kısa zamanda bir psikiyatriste görünsünler.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, CV-Aurora, Samedbeyy ve 1 kişi daha
Invoke

Invoke

Üye
Uzaylı olabilir abi. Belli olmaz. :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Invoke

Invoke

Üye
Bak ona inanmamak aptallık olur, doğru söylüyorsun. :D

Tasvir olarak hollywood allienlarına benzemese de vardır yani. Çeşit çeşit... En basitinden bildiğimiz cinler var. Farklı bir alemden. Arada ziyaret ederler. :ehe

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayalet, zombi, cadı, vampir, kurt adam, uzaylı vs.vs. gibi yaratıkların gerçekten var olduğuna inanan arkadaşlar, (tüm samimiyetimle ve içtenliğimle söylüyorum) lütfen şu Holywood filmlerinin etkisinden kurtulsunlar ya da en kısa zamanda bir psikiyatriste görünsünler.
Adı üstünde hayal et :ehe

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve OttomaN TigeR
Invoke

Invoke

Üye
Aman Allah'ım. Konuştuk işte üç harflileri modem restarttı. :DKorkmayın, hep olur. Modem bozuk. :D

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle ve OttomaN TigeR
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
yoktur diyemezsiniz büyücüler var olabilecek birşey iki muska yapar tmm ertesi gün ulumaya başlarsın :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
GERÇEKTEN SESLİ GÜLDÜM KARDEİM YANIMDAYDI KORKMUŞ.Uyanınca Tepesinde burnuna kadar kılı uzanan sivri dişli yaratık göecek de dili tutulmadan gelip anlatacak aahahahahaha :D:D:DDOLUNAY OLDUĞU Bİ VAKİT Bİ KOSTÜMLE BEN KARDEŞİMİ BİR KORKUTAYIM BAKALIM :D FİKİR İÇİN TEŞEKKÜRLER.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer

burakcan42

Üye
yalnız kurtadam olsaydı bıçakla olmezdi. ha gumuş bıçak bulduysa tamam ama bıçak gumuş değilse olmaz o iş. demekki kurt adam değilmiş. he olsa bile hayırlısı artık.

• Beğen
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
yalnız kurtadam olsaydı bıçakla olmezdi. ha gumuş bıçak bulduysa tamam ama bıçak gumuş değilse olmaz o iş. demekki kurt adam değilmiş. he olsa bile hayırlısı artık.
Nerden bilion :D Gümüşmüş :D :D gören de kurtadam avcısı sanacak :)

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
:D.Dediğim gibi bir kız o kurt adamı aanlatılan şekilde görüpte dili tutulmadıysa helal olsun tanışıp tebrik etmek isterim :D.Olmadı benim profil fotosundakine de evcil hayvanım diyelim :D.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Nerden bilion :D Gümüşmüş :D :D gören de kurtadam avcısı sanacak :)
Benim avatardaki evcil kurt adamımı o yakalayıp evcilleştirdiydi abisi :D:D:D ama gece gece iyi güldüm hee.:gul::D.Çoğu korkak inanmamak için şunu diyor:
Kurt adammı?:sahan2::birak:

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk

Üst Alt