2 Aylık 300 Dakika ve 300 SMS Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
2 Aylık 300 Dakika ve 300 SMS Kampanyası
2ay boyunca her yöne rahatça konuşup mesajlaşın!
Ne Kadar Öderim?
​​30 TL’ye 60 gün boyunca yurt içinde her yöne geçerli 300 dakika ve 300 SMS sizin olabilir.
Daha Fazla Bilgi
​​Kampanyaya son 150 gün içinde herhangi bir 60 günlük periyotta 25 TL veya altı harcama yapmış, abonelik yaşı 150 günden büyük olan, son üç TL yüklemesi arasında geçen süre 35 gün veya daha fazla olan, Standart tarife haricindeki bireysel, ön ödemeli aboneler katılabilecektir.
EVET yazıp ücretsiz olarak 5552’ye mesaj gönderdiğinizde, hattınızdan 30 TL düşecek ve 60 gün boyunca yurt içinde her yöne kullanabileceğiniz 300 dakika ve 300 SMS'iniz hattınıza tanımlanacaktır.
300 dakika görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurt içinde her yöne konuşurken geçerlidir. 60 saniyelik periyotlarla düşer; transfer edilemez, ödemeli arama ve konferans görüşmelerde geçerldir.
Paketin bitiş tarihinden sonra kullanılmayan dakika ve SMS'ler devretmez, silinir.
Paket dakika ve SMS'leriniz numara değişikliğinde, devir ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur. ​
Sık Sorulan Sorular
Kalan dakika ve SMS'leri ve bitiş tarihini nasıl sorgularım?
Paket dakikalarınızdan kalanı ve son kullanım tarihini *123*273#, paket SMS'lerinizden kalanı ve son kullanım tarihini *123*274# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
Paketteki dakika ve SMS'leri transfer edebilir miyim?
Hayır, paketteki dakika ve SMS'leri transfer etmeniz mümkün değildir.
Aylık Nar Kampanyası’ndan yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?

Tüm Aylık Nar paketleri (AylıkNar100, AylıkNar150, 25TL'ye heryöne 100TL) daha önceliklidir.
Haftalık Nar Paketi'nden yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
Haftalık Nar paketi daha önceliklidir.
TekNo Paketi’nden yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
TekNo Paketi önceliklidir.
HazırKart’lılar Kazandıkça Kazanıyor kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
HazırKart’lılar Kazandıkça Kazanıyor kampanyası önceliklidir.
Haftasonu/Gece Paketi’nden yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
Haftasonu/Gece Paketleri önceliklidir.
Evİş paketinden yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
Evİş Paketi önceliklidir.
Avantajlı Günlük Paketler kampanyasından (1 TL’ye 75 dk., 0,75 TL'ye 75 dk. veya 1.5 TL’ye 100 dk.) yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
Avantajlı Günlük Paketler daha önceliklidir.
Dakika SMS Yağmuru kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
Dakika SMS Yağmuru kampanyası önceliklidir.
Görüşme içerisinde bu kampanyadan kazandığım dakikalar bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
Bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.
500 Dakika Kampanyası'ndan yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
500 Dakika Kampanyası daha önceliklidir

marist

marist

Üye
TşkLer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt