1GB İNTERNET HIZ KISITINI KALDIRMA HEMDE AYLARCA ;)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
beyler şimdi mobil veriyi kapattım 999 mb kaldı diyo bu 1gb bittikten sonra geri hız sınırı gelirmi

İndireceklerini Akşam 6 dan İtibaren Yap 1Gb'ı Hemen Bitirme Ben Öyle Yapıyorum Neolur Neolmaz

Silinen Üye 1446000

Kapalı Hesap
he

Son düzenleme:

tugsahh32

Üye
100 mb kaldi bitirsemmi ?

maxirabit

maxirabit

Üye
100 mb kaldi bitirsemmi ?
bitirmeyin sınıra girebilir. bende deneme amaclı yaptım ama hat bug da olduğundan detay olarak bile kaç mb yazdıgını söylemiyor,çünkü sınır falan kalmadı benim hatta,şansım kuvvetliymiş

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar Bunu 2. Hafta Nasıl Tekrar Edebiliriz ? :hmmm

herakles57

Üye
Yardımcı olurmusunuz 1gb sınursız netim var kotası daha bitmedi 300mb var bittiğinde bipi indirirsem hız sınırı kalkarmı birde bildiğim kadarıyla bipin verdiği net sadece bip üzerinden mesajlaşmada kullanılıyor eger durum buysa 1 gb internet mesajlaşarak zaten bitmez yani kısaca kotam bitince hız sınırı gelince bipi indirecem daha sonra sınırsız netmi kullanacagım yardımxcı olurmusunuz

maxirabit

maxirabit

Üye
Yardımcı olurmusunuz 1gb sınursız netim var kotası daha bitmedi 300mb var bittiğinde bipi indirirsem hız sınırı kalkarmı birde bildiğim kadarıyla bipin verdiği net sadece bip üzerinden mesajlaşmada kullanılıyor eger durum buysa 1 gb internet mesajlaşarak zaten bitmez yani kısaca kotam bitince hız sınırı gelince bipi indirecem daha sonra sınırsız netmi kullanacagım yardımxcı olurmusunuz
1 gb kotanız olur ama aksam 6 dan sabah 6 ya kadar onun haricinde ki saatlerde kota gider,1 hafta doluncada normal hızına dönder yani 96
Arkadaşlar Bunu 2. Hafta Nasıl Tekrar Edebiliriz ? :hmmm
üyeliği,yani hesabı silip deneyin belki olabilir

Symbianize

Symbianize

Üye
ilginç ama daha yeni sınırsız paket yaptım 1gb ta hediye verdi haftalık bitmiyorki bug yapalım :D

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Hortlatma olacak ama ben bu 1 GB paketi yapmak istiyom tabi şuan gollercepte var şuan yapmasakta olur bipi indirip kayıt olursam 1 GB gelcekmi hala geçerlimi ?

neon55T

Üye
arkadaşlar ben de bip yoktu geçen 1 gb sınırsız paket yüklettim 532 yi arayıp o paket bitmeden merak edip bipi indirdim. 1 ay boyunca hız düşümü olmadan net kullandım. muhtemelen ya bip sayesinde ya da 532 de müş. hizmetlerndeki arkada yüklerken bişey yaptı bilmioyrum. ma bu ay hız kısıtı geldi. bence br deneyin derim

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
arkadaşlar ben de bip yoktu geçen 1 gb sınırsız paket yüklettim 532 yi arayıp o paket bitmeden merak edip bipi indirdim. 1 ay boyunca hız düşümü olmadan net kullandım. muhtemelen ya bip sayesinde ya da 532 de müş. hizmetlerndeki arkada yüklerken bişey yaptı bilmioyrum. ma bu ay hız kısıtı geldi. bence br deneyin derim
Kaç GB internet kullandın eminmisin 1gb ti geçtiğine bide ne zaman geçen dediğin?

neon55T

Üye
1 gb geçtğime eminim çünkü en az 8-9 fil indirdim izlediklerini saymıyorum bile. gelen bilgiendirme sms lerinde kotanızı doldurudunuz hızınız 96 kbps yazyordu. geçen dediğin 18 Nisan - 15 Mayıs arası. hızım 5-6 mbps civarıydı. 16 mbps olsun diye 30 tl ye 1 gb turbo sınırsız aldım bundan sonra kota bitince hız kısıtı geldi.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
1 gb geçtğime eminim çünkü en az 8-9 fil indirdim izlediklerini saymıyorum bile. gelen bilgiendirme sms lerinde kotanızı doldurudunuz hızınız 96 kbps yazyordu. geçen dediğin 18 Nisan - 15 Mayıs arası. hızım 5-6 mbps civarıydı. 16 mbps olsun diye 30 tl ye 1 gb turbo sınırsız aldım bundan sonra kota bitince hız kısıtı geldi.
Yapsam hız düşerse bide ama şuan gollercepte var yapmaya değmez dimi?
Faturasız - Gollercepte 500MB - MaxiCep

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
Halen Oluyormu Deneyen Bilen Biri Varsa Söylesin Bizde Yapalim.

Üst Alt