1GB bedava internet geldi ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
1GB bedava internet geldi ama...
Merhaba arkadaşlar bugün babamın faturalı hattına vodafonedan mesaj geldi ramazan dolayısıyla 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1gb internet hattınıza tanımlanmıştır sorgu *123#280# böyle yazıyor sorgu yapınca sonuç bilinmiyor yazıyor internete girip de denemedim malum faturalı... Böyle bir şey var mı?

phasan

phasan

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün babamın faturalı hattına vodafonedan mesaj geldi ramazan dolayısıyla 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1gb internet hattınıza tanımlanmıştır sorgu *123#280# böyle yazıyor sorgu yapınca sonuç bilinmiyor yazıyor internete girip de denemedim malum faturalı... Böyle bir şey var mı?

1 gun bekle bence

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu mesajı alan kullanıcı sayısı çok fazla. Müşteri hizmetlerini arayıp kesin bilgi alın bence.

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
bana anneme filan gelmedi:zzz:

Mert045

Mert045

Üye
Banada geldi.

plusnettr

plusnettr

Üye
Turkcell 30 gün boyunca 7.5GB veriyor saat 02:00-06:00 arası Vodafon'a helal olsun 15 günlük 1GB çıkmış yine cimri İngiliz şirketinden. :ehe

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
Bana niye geLmedi ya off kesin biLgi aLan buraya yazsinda bizde ogreneLim ne oLdunu pLease :ehe

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu internete müsaait olup da uzun süre internet kullanmayanlara vermişler

plusnettr

plusnettr

Üye
Amma kıymetli interneti varmış. Tabi cepnet ile kapasiteyi zorladılar şimdi bununla tamamen çökertmek istemiyorlar :D

ismntr

ismntr

Üye
ben nete alışkınım sürekli net paketim olur ama bana da geldi:):yuru:alkis:tşk::good:

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
:zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt