19'luk paket ve şampiyon tarife??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
19'luk paket ve şampiyon tarife??
Arkadaşlar numaramı KARTALCELL'e taşıdım ve 19'luk paketi kullanıyorum. Şimdi benim 2000 dakka tarife içi ve 500 dakka heryöne görüşme sürem var. Fakat anlamadığım ben şimdi tarife içi birini ararsam benim 2000 dakikadan mı düşer yoksa 500 dakka bittikten sonra mı ona sıra gelecek? Hangisinin kullanım önceliği var bilen varsa yardımcı olabilir mi?

----------Eklendi @ 18:55:50 ---------- Yazıldı @ 18:54:11 ----------

Bu dakkaları sorgulama kanalı var mı? Avea'da 9333'ü arıyorum fakat hatta tanımlı olan tüm hediyeleri toptan söylüyor.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
KALAN yazıp 1991'e göndererek paket içeriğindeki tüm bakiyelerini sorgulayabilirsin.

Ücretlendirme ise Diğer yönleri aradığında her yöne paketinden avea içini aradığında avea içi paketinden düşüş sağlanır. Her yöne paketin bittiğinde ve avea içi arama yapmadığında tarifen her yöne ücreti üzerinden ücretlendirilirsin. Yani iki paket arasında öncelik sırası arama yaptığınız yöne göre değişmektedir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
KALAN yazıp 1991'e göndererek paket içeriğindeki tüm bakiyelerini sorgulayabilirsin.

Ücretlendirme ise Diğer yönleri aradığında her yöne paketinden avea içini aradığında avea içi paketinden düşüş sağlanır. Her yöne paketin bittiğinde ve avea içi arama yapmadığında tarifen her yöne ücreti üzerinden ücretlendirilirsin. Yani iki paket arasında öncelik sırası arama yaptığınız yöne göre değişmektedir.

Bilgiler için :tşk:
yalnız 1991 kanalı sadece 19'luk pakette mevcut olan dakkalar için geçerli. Benim hem merak ettiğim tarife içi olan 2bin dakkayı sorgulama kanalı var mı? Hem de aradığım bir kişinin aynı tarifeden olduğunu nasıl ögrenebilirim?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Bilgiler için :tşk:
yalnız 1991 kanalı sadece 19'luk pakette mevcut olan dakkalar için geçerli. Benim hem merak ettiğim tarife içi olan 2bin dakkayı sorgulama kanalı var mı? Hem de aradığım bir kişinin aynı tarifeden olduğunu nasıl ögrenebilirim?

Bununla ilgili bir bilgi bulunmuyor fakat şu yolu dener misin ? Cep telefonunuzdaki "Servis" menüsünün altındaki "Asistan" menüsünü izleyip, "Kredi" menüsünden "Kalan" menüsünü seçerek, gelen mesajda belirtiliyor mu tarifeden kalan dakikaların ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
O şekilde sadece heryöne mevcut olan dakka ve sms bakiyesi gelmekte.
Neyse ben asıl mevzuyu öğrendim. Demekki tarife içi birini ararsam 2bin dakikadan diğer yönleri aradığımda 500 dakikadan düşüş olmakta bilgiler için tekrar :tşk:

----------Eklendi @ 19:45:54 ---------- Yazıldı @ 19:43:11 ----------

KARTALCELL'e has ya da numara taşıma için gelenlere Avea'nın verdiği bildiğiniz herhangi ÜCRETSIZ :) bir haber bilgi kanalı,tarife,paket vs var mı?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
O şekilde sadece heryöne mevcut olan dakka ve sms bakiyesi gelmekte.
Neyse ben asıl mevzuyu öğrendim. Demekki tarife içi birini ararsam 2bin dakikadan diğer yönleri aradığımda 500 dakikadan düşüş olmakta bilgiler için tekrar :tşk:

----------Eklendi @ 19:45:54 ---------- Yazıldı @ 19:43:11 ----------

KARTALCELL'e has ya da numara taşıma için gelenlere Avea'nın verdiği bildiğiniz herhangi ÜCRETSIZ :) bir haber bilgi kanalı,tarife,paket vs var mı?

Takımınızın haber paketleri var Fenercell'de ücretsiz olan haber paketi Kartalcell'de ücretli fakat öyle çok ciddi bir rakam değil.

KARTALCELL Son Dakika Haber Paketine üye olmak için Haber yaz 1903'e hemen gönder.

En büyük taraftarın, en ateşli tezahüratları, Kara Kartal'dan en son haberler, en çarpıcı videolar!

Haber paketinin haftalık ücreti 0,3 TL'dir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Takımınızın haber paketleri var Fenercell'de ücretsiz olan haber paketi Kartalcell'de ücretli fakat öyle çok ciddi bir rakam değil.

KARTALCELL Son Dakika Haber Paketine üye olmak için Haber yaz 1903'e hemen gönder.

En büyük taraftarın, en ateşli tezahüratları, Kara Kartal'dan en son haberler, en çarpıcı videolar!

tamam mesaj alınmıştır :oke:
zamanını benim için ayırıp sorularıma cevap verdiğin için :tşk:

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi

Haftalık 0.3 tl olan paket ücreti artık 0.6 tl oldu bilginize :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt