19 Tl'ye Heryöne 400 Dakika + 5000 Sms

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
19 Tl'ye Heryöne 400 Dakika + 5000 Sms
Evet arkadaşlar Turkcell gençler için yeni bir paket çıkardı. Bugün bayiden sordum numarasını turkcell'e taşıyan gençlere özel ayda 19 Tl'ye heryöne 400 dakka ve heryöne 5000 mesaj veriyor. Ilk etapta Turkcell'den güzel bir atak olmasına rağmen paketin içinde internet olmaması biraz üzücü bir durum bana göre.

• Beğen
Tepkiler: HakaN-06

rapman

rapman

Üye
Turkcell gene iyi yapmış..

HakaN-06

HakaN-06

Üye

'Sefer

'Sefer

Üye
iyi yapmış ama internetin olmaması kötü olmuş

asigsasi

asigsasi

Üye
bu turkcell yine cimri

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Gençlik adına verilen bir pakette internet olmaması çok üzücü bir durum. Çünkü bizim için internet olmazsa olmazlardan.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
bu turkcell yine cimri

ne cimrısi arkadaşim yaa biladerde vodafon var ve internete bırak süper interneti bağlanmıyor bile. Ne benim telde ne başka taktığım cihazlarda. Ayrıca Turkcell kendini dünyaya ıspatlamış bi marka. Aldığı parayı kuruşu kuruşuna hakediyor. Bunun aksini de kimse iddaa edemez. Ayrıca tarife de çok iyi olmuş.

asigsasi

asigsasi

Üye

ne cimrısi arkadaşim yaa biladerde vodafon var ve internete bırak süper interneti bağlanmıyor bile. Ne benim telde ne başka taktığım cihazlarda. Ayrıca Turkcell kendini dünyaya ıspatlamış bi marka. Aldığı parayı kuruşu kuruşuna hakediyor. Bunun aksini de kimse iddaa edemez. Ayrıca tarife de çok iyi olmuş.

arkadaşım turkcelle yeni geçenlere eskiden daha çok dakika veriyor du şimdi baya azaltmışlar ve artık internet siz kampanyalar pek rağbet görmüyor ve yine 3 tl ye aşımsız internet paketi ile resmen dalga geçiyorlar son olarak turkcellin her kampanyasına herkez katılamıyor

goblet

goblet

Üye
İnterneti olmayan bir kampanya birde gençler adına çıkmış :) Çok talep görmez. Türkcell okadar alt yapı kurdum diye reklam yapıyor ancak ben ciddi ciddi altyapısı yetersiz kalacak diye internet paketleri dahil olan kampanya yapamadığını düşünüyorum. Sonuçta bu şirket 500 dk 500 sms ve 500 mb internet dese şuankinin 10 katı müşteri çeker. Müşteri çekmekten kaçınmadığına göre alt yapısı yetersiz.

asigsasi

asigsasi

Üye
İnterneti olmayan bir kampanya birde gençler adına çıkmış :) Çok talep görmez. Türkcell okadar alt yapı kurdum diye reklam yapıyor ancak ben ciddi ciddi altyapısı yetersiz kalacak diye internet paketleri dahil olan kampanya yapamadığını düşünüyorum. Sonuçta bu şirket 500 dk 500 sms ve 500 mb internet dese şuankinin 10 katı müşteri çeker. Müşteri çekmekten kaçınmadığına göre alt yapısı yetersiz.

nerde o günler

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi

O dediğini yaparsa şu an ilk ben koşa koşa giderim ama maalesef Turkcell'den böyle birşey beklemek devenin iğne deliğinden geçmesini beklemekten daha zor.

kinng

kinng

Üye
zaten neti boyle hızlı oluyo bak fiyatlardan kimse yanasamıyo ki bak vodafone sınırsız cepnet 9 tl dedi millet anasinı aglattı vodafonun mıllet telefonunu modem yaptı pc ye bi asıldı super ınternet duvara tosladı adamın biri yazıyo 1 ayda 22 gb net kullandım dıye adamlarda bunu gordu kaldırdı sımdı gene cıktı bu sefer ilk 3 ay 7tl ondan sonra 14tl diyolar gene aynı olur gıbıme geliyo ama fazla detay bılmıyorum ona gore bı onlem almıslardır

Üst Alt