19 luk Genç Paket Sorun!! YARDIMM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vForOttoman

vForOttoman

Üye
    Konu Sahibi
19 luk Genç Paket Sorun!! YARDIMM
Beyler benim hattım 1 yıl önce Vodafone du.Şimdi Avea ve 19 luk pakete gecmeyi düşünüyorum fakat aklıma bir kac soru takıldı öncelikle her yöne 500 dk olurmu yoksa Avea içi 1000 dk mı?Hattı taşıyalı baya oldugu için terettüd ediyorum tarifeye gecmeye.son olarak bu paketin içindeki 1GB internet 1 ay yetermi telefon Nokia 701 Face Twit birazda film izleme felan yardımlarınız için şimdiden tşkler :)

Mert045

Mert045

Üye
1 gb film izlersen yetmez .
500 dk heryöne.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
500 dk her yöne daha iyi olur
1 gb film izlersen yetmez ama şu an en ideal olanı bu

gölgee_65

gölgee_65

Üye
3 Aydan fazla Avea'dan çıkmış olanlar tekrar dönerse heryöne 5yüz dakka avantajından yararlanabilirler. Ama film izleme sende çok ise 1 gb yetmez. Şu an Vodafone'da aylık cepnet'i kullanıyorsan bence çıkma çünkü o paketi bir daha bulamazsın ama o paket yoksa sende bence şu an geçebileceğin en avantajlı paket Avea'da. Yalnız sorun bende mi genel mi bilemiyorum ama şunu da dile getireyim 19'luk pakette verilen 1 gb internet paketi normal paketlere göre çok kalitesiz ve yavaş. Sürekli bağlantı kopuyor çünkü, bunu da bilmeni istedim.

adepsi_11

adepsi_11

Üye
Peki arkadaşlar bu 1gb internette paket aşımı nasıl oluyor sadece dosya indirdiğimiz zaman mı bu 1 gb dan kullanmış oluyoruz yoksa normal dolaşırkendemi 1 gb kotamız bitiyor yardımcı olursanız sevinirim

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Peki arkadaşlar bu 1gb internette paket aşımı nasıl oluyor sadece dosya indirdiğimiz zaman mı bu 1 gb dan kullanmış oluyoruz yoksa normal dolaşırkendemi 1 gb kotamız bitiyor yardımcı olursanız sevinirim

Internet paketi internette yaptığın herşeyi kapsıyor. Dolaşım,indirme,yukleme vs.
Kota aşımında ise o ay icinde 0.05 tl/mb oluyor.

Villager

Villager

Üye
dolaşmada da gidiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt