17" Jant Aldım Sonunda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
17" Jant Aldım Sonunda
arkadaşlar aracıma 17" jant alabildim sonunda biraz leylek oldu ama yay uygulamasıda yapıcam tabikide.jantların borcu azcık bitsin.paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

cepix

cepix

Üye
Kardeşim hayırlı olsun,arabanda güzel jantlarında güzel oturmuş..

Borç konusuna hiç girme kimin borcu yok ki,

Allah yardımcın olsun..!!!

Sercan

padme

padme

Üye
Cok guzel olmus gule gule kullan.Bende jantlari buyutmek istiyorum ama performans ve celik jantlarin arazi sartlarinda cabuk catlayabilecegi konusu biraz beni endiselendiriyor.Gerci benim aracin avrupadaki versiyonunda genis jant kullanilmis ama ben arabayi sadece sehir sartlarinda kullanmadigim icin hala tereddutteyim.Orjinal aluminyum jantlarin burayada gelmesini bekliyorum.Kullanimindan memnun kalirsan buraya yineyazarsan sevinirim.Tekrar gule gule kullan.

yitik savaşçı

Üye
Jant ne?

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 17 2006, 03&#58;23 PM) [post=336380]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Jant ne?
[/b][/quote]
markası OEVTNO yanlız yanaklar çok ince olduğu için virajlara sert girrmemekte ve çukurlara daha dikkatli girmekte fayda war

yitik savaşçı

Üye
Amerikan mı OEVTNO?

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 17 2006, 03&#58;29 PM) [post=336383]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Amerikan mı OEVTNO?
[/b][/quote]
aynen öyle türkiyede pek bilinmiyor ama amerikada ENKEİ gibi markalarla başabaş bir marka

yitik savaşçı

Üye
Hayırlı olsun; kazasız belasız günlerde...

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 17 2006, 03&#58;32 PM) [post=336385]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hayırlı olsun; kazasız belasız günlerde...
[/b][/quote]
teşekkürler kardeşim allah sana daha iyilerini nasib etsin

yitik savaşçı

Üye
Amin; cümlemize...

ukalaboy

ukalaboy

Üye
hayırlı olsun dediğin gibi leylek olmus ama güzel jantlar kac lira verdin bilader

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
1 milyara jant lastik olarak aldım kardeş.ikinci el ama tanıdığım abimin jantlarıydı

VoLo

VoLo

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan.orta fiyatlarda güzel bi jant seçmişsin.yakışmış bence

ukalaboy

ukalaboy

Üye
<div class='quotetop'>(darkred &#064; May 17 2006, 03&#58;42 PM) [post=336393]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
1 milyara jant lastik olarak aldım kardeş.ikinci el ama tanıdığım abimin jantlarıydı
[/b][/quote]
hayırlı olsun tekrar Allah kaza bela vermesin

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yakışmış Marea&#39;ya , güzel günlerde kullan Evren Aga

turgay89

turgay89

Üye
hayırlı olsun. ama bana fazla buyuk gibi geldi 16&#39;&#39; daha guzel olurdu bence bunlar biraz tasmıs. ama degisik klas bir hava vermis arabaya Allah kaza bela vermesin..

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
hayırlı olsun guzel gunlerde kullan...

ABC

ABC

Üye
hayırlı olsun güzellermiş

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hayırlı olsun....

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dileğiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...