16 Yaşindaki bir genç ne ister :) ?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Unique_EaqLe tarafından paylaşıldı. Okunma: 3248 | Cevaplanma: 21

?

16 yaşındaki genç ne ister

1. PC OYNAMAK

17,6%
  2. UYUMAK

2,9%
  3. GEZMEK

oy sayısı 0
    0,0%
  4. KIZ TAVLAMAK

58,8%
  5. ÇILGINLIK YAPMAK

14,7%
  6. SPOR YAPMAK

2,9%
  7. DERS ÇALIŞMAK

2,9%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 16 Yaşindaki bir genç ne ister :) ?

NE İSTER ? :kop:

Yazan: Unique_EaqLe
  2. Böyle konular mı açmak ister?:hmmm

3. Ben ilk olarak Maxicep'e istiyorum:ehe Sonra Şöyle namuslu bi kız bulmak istiyorum mesela... (4 ün 4 ü de kaşar mi olur yahu :ehe ) Sağlık , mutluluk ve huzuru saymıyorum onlar zaten en başta ...

4. Bir askerin istediğini :)

5. elaleme b** atma... belki kusur sende... :)

6. Bencede , benim ablam gayet namuslu , ama ona adam gibi adam bulamıyoruz ;);)

7. Erkeklerle çok iç içe el ele geziyor canimli falan konuşuyor bana ters titanik abi :D

--------------- Ekleme ---------------

Kız seni satıp senin kankan ile sevgili oluyorsa burda suç bende değildir bilip bilmeden konuşma Bilal ... Diğerleri böyle değil ama bir tanesi böyle ...

8. o nebicim kanka oyle...boyle kanka mı olur...:angry:

9. Kanka ile aldatiyorsa , kendinden itmişsindir onu

10. Hep suçu kendinde ararsan sürekli vicdan azabı çekersin ...Çok egleniyorduk hep beraber çok mutluyduk nedenini hâlâ bilmiyorum ama artık umrumda değil :)

11. Büyük İhtimal Kız Tavlamak Düşündüğüme Göre :)

12. 16 yaşındaki bir genç ehliyet almak,araba kullanmak,sevgili yapmak ve ondan bol bol yararlanmak ister diye düşünüyorum...

13. paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ehe

14. kız tavlamak ister:ehe

15. Bol Bol Yararlanmak :ehe

Nasıl Yapacagını Bılmıyordur Mary Gibi

16. Ders çalışmak:d:

17. :d::d::d::d:

16 Yaşindaki bir genç ne ister :) ? konusuna benzer içerikler

1. 18 yaşında bir gencin tasarladığı tek tekerlekli motorsiklet, ( 6 Mayıs 2008 | Motorlu Taşıtlar ve Modifiye )

18 yaşında bir gencin tasarladığı tek tekerlekli motorsiklet, normal bir motorsikletin yaklaşık yarısı. Uno ismini verdiği aracıyla görenleri hayrete düşüren Ben Gulak, hayalindeki aracı yaratmanın mutluluğunu yaşıyor. İlk bakışta tek...
  2. Bir köpek yaşı neden yedi insan yaşına eşittir? ( 1 Kasım 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

Evlerinde köpek bulunduranlar, köpeklerinin yaşlarını insan yaşı ile mukayese edebilmek için, her bir köpek yaşının yedi insan yaşına eşit olduğunu ileri sürerler. Peki bu doğru mudur? Tam olarak değil. Bu konuda üretilen çeşitli formüller var...
  3. Süt İster Misin? (+16) ( 16 Ağustos 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

işte o resim [IMG] :naughty::naughty::naughty:
  4. Ne İsterdin? ( 26 Mart 2011 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Yeni oyunumuz oldukça kısa ve öz arkadaşlar. Şu anda ne isterdiniz? Bu aklınıza gelebilecek her şey olabilir. Ben başlıyorum: Şu anda Güney Amerika'nın güzel bir sahilinde güneşlenmek, tembel tembel oturmak isterdim...
  5. YAŞ TESTi :))) (Genç misin yoksa Yaşlı mı? Bir göz at..) ( 8 Temmuz 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Maalesef ben biliyorum :ehe :ehe :ehe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 23:16:37