1500 tl PC Toplama Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadrto

Bahadrto

Üye
    Konu Sahibi
1500 tl PC Toplama Tavsiyesi

Bilgisayar toplama destek grubundan melikșah topladı eksikleri soyleyin

+1 pls

UpOneTR

UpOneTR

Üye
aynı işlemci bende var :D ekran kartsız o işlemcinin gpu ile bile gta 5 oynuyorum ama i3 desteği kesilecek diyorlar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
şuna bir bak derim

Bahadrto

Bahadrto

Üye
    Konu Sahibi
Oyle bisy yok hocam pentium bile gta 5 acar vede aciyor apu tavsiye etmem en iyisi ekran karti ekran karti gta 5 high aciyor

qwertyabcdef

Üye

Bilgisayar toplama destek grubundan melikșah topladı eksikleri soyleyin

+1 pls
kardeş verdiğin fiyatlar güncel değil, akakce sitesinde bile o kadar ucuza o işlemci yok mesela.. Her neyse ben sana 1600 tl civarına mâl olacak bir pc kombinasyonu buldum, umarım beğenirsin:

Amd FX-4300 3.8GHz İŞLEMCİ -->

MSI gtx 750ti GRAFİK KARTI -->

MSI 970A-G43 AMD 970 ANAKART -->

Hi-Level 4GB 1600MHz DDR3 RAM (2 tane al) -->

WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" SABİT DİSK -->

High Power 500W Aktif PFC Yüksek Verimli Güç KAYNAĞI -->

TX Arrow Kart Okuyuculu, 12cm Fanlı, SSD Ready KASA -->

Şuanki fiyatlarını toplayınca yaklaşık olarak 1600 tl ediyor ve gayet iyi bir performans alırsın bu sistemden. Yorumlarını bekliyorum :)

Son düzenleme:

Koradam

Üye
kardeş verdiğin fiyatlar güncel değil, akakce sitesinde bile o kadar ucuza o işlemci yok mesela.. Her neyse ben sana 1600 tl civarına mâl olacak bir pc kombinasyonu buldum, umarım beğenirsin:

Şuanki fiyatlarını toplayınca yaklaşık olarak 1600 tl ediyor ve gayet iyi bir performans alırsın bu sistemden. Yorumlarını bekliyorum :)
128 bit ekran kartına o para verilmez bence

Bahadrto

Bahadrto

Üye
    Konu Sahibi

Cok kotu bi sistem olmus ki gtx 750 ti den nefret ediyo derecesine geldim ekran karti koydugum 256 bitken neden.bu he bu arada bu kadar ucuz.olmasinin nedeni sinerji.gen.tr sistesinden toplandi parcalar ucuz ve guvenilir bisey almak.isteyenler.bakabilir 2000 tl ustu 100 tl indirim vs. Seyler var benim sistemim daha iyi bu arada ;)

Üst Alt