12000 Sms Paketi Nasıl İptal Edilir? (acil yardım)

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında mert_gaziantep tarafından paylaşıldı. Okunma: 53734 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 12000 Sms Paketi Nasıl İptal Edilir? (acil yardım)

Arkadaşlar Ben Vodafone'un 10.000+2.000 SMS paketini aldım. Şimdi iptal etmek istiyorum fakat nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum. Bilenler lütfen cevap versinler. Acil Cevaplarınızı bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler!

Yazan: mert_gaziantep
  2. iptal hymaksi yaz 7999 a ucur

mert_gaziantep bunu beğendi.
  3. buraya yazana kadar vodafon un kendi sitesine baksan daha hızlı olurdu senin için :D

S.c.k.N bunu beğendi.

12000 Sms Paketi Nasıl İptal Edilir? (acil yardım) konusuna benzer içerikler

1. mobil imza nasıl iptal edilir yardım lütfen

arkadaşalr telimde vodafone hattımın takılı oldugunu düşünerek 3636 ya 3g yazıp yollayınca bna mobil izma abonelik talebiliniz alınmıştır.turkcell diye msj geldi turkcelim takılıymış o an şmdi bn bu olayı nasıl iptal ettirebilirim bi yardmcı...
  2. Vodafone 12000 sms paketi hakkında sorun yaşanıyor

Ben vodafone hattımdam 8 kasım 2011 salı günü akşam aylık 12000 sms paketi aldım normalde bir ay içinde bitmesi gerekiyordu ama 15 kasım 2011 de bitecek diye mesaj geldi neden bir hafta içinde bitiyor
  3. Sms paketi iptal

Arkadaşlar ben avea msj hakkımı iptal etmek istiyorum hatta hattımdaki bütün paketleri nasıl yapabilirim bunu bide avea 19luk gençlik paketini kullanmayı düşünüyorum ama hattın kayıtlı olduğu tc 20 yaşında nasıl yararlanabilirim bu 19luk tarifeden
  4. Vodafone 1GB internet paketi nasıl iptal edilir?

arkadaşlar bi türlü iptal edemiyorum nasıl iptal olunacağını bilen varmı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 7:25:55