+100000000000 Kimin Numarası? (Bu numaradan aradılar)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byetovice

Üye
    Konu Sahibi
+100000000000 Kimin Numarası? (Bu numaradan aradılar)
ARkadaşlar dün akşam +100000000000 numarasından birisi aradı açtım.İngilizce bişiler söyledi bilgisayar.Geri kapattım ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı ?
teşekkürler:box

sentellocu

Üye
:ehe BU NUMARAYI BİLİYORUM Bİ PROGRAM VAR ŞAKA AMAÇLI.NUMARAYI GİRİYORSUN VE ARIYOR İNGİLİZCE BİŞEYLER SÖYLEYİP KAPANIYOR.YANİ BİR SENİ İŞLETİROR.PRONUN ADI DA COSKUN V2 YAZ CIKAR ZATEN ONDAN SONRA SENDE İŞLET MİLLETİ BEN KULLANIYORUM :ehe:ehe

egemen54

egemen54

Üye
şimdi beni aradı aynen ya açtım ingilzice konuşuyodu kapadım konuşmadımda sesle ilgili bişeler yaparlar diye nedir ki bu

jog50

Üye
bi arkadasınız size şaka yapmış bende de war o program arkadaslarımı delırtıyorum :D :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Geçenlerde de beni +00368 ile başlayan ama belkide 14-15 rakamdan oluşan bir numaradan aramışlar,telefonda cevapsız çağrı olarak bi dünya numara görünce şaşırdım.

mature

Üye
Geçenlerde de beni +00368 ile başlayan ama belkide 14-15 rakamdan oluşan bir numaradan aramışlar,telefonda cevapsız çağrı olarak bi dünya numara görünce şaşırdım.

Yurtdışı sohbet hatları bunlar. Size çağrı atıyor ve siz de merak edip geri ararsanız faturanızı kabartıyor! Aman uzak durun.

ayhanaksungur

Üye
o şaka programı arkadaşım bi problem olmaz...

SilentOne

SilentOne

Üye
ilginç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt