Telefon Tavsiyesi 1000-1300 tl arası telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

skartmen35

Üye
    Konu Sahibi
1000-1300 tl arası telefonlar
Iyi günler hayırlı bayramlar s3 miniden sonra yeni bir telefon satın almaya karar verdim daha çok istediğim ozellikli telefon performans ve pil yonundende iyi olmalı ve sizlerden yardım istiyorum hangi telefonu almalıyım sizce ? Simdiden Teşekkürler.

MaxipmaN

Üye
note2,g2 g2 daha performanslı batarya olarak bilmiyorum kernel ile note2de korkunç iyi değerler alan var,ama g2nin 16gb değil 32 olmalı

canko13

canko13

Üye
Ben g2 8 GB kullanıyorum,yeterli geliyor,tavsiye ederim

skartmen35

Üye
    Konu Sahibi
Başka tavsiyesi olan ?

skartmen35

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCEL

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2 bak veya iyi bi telefon bul bataryasi degistirilebilen 2.pili yaninda tasi daha mantikli

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Beklentileriniz neler ? Onları da belirtirseniz daha iyi olur. Sadece batarya performansından yola çıkarak bir telefon almamak lazım.

skartmen35

Üye
    Konu Sahibi
Ekrani büyük olmalı 5inch civarında kullanımı kolay olması daha iyi olur

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Nexus 5 yada 2. el temiz Z2

ByEmre221

ByEmre221

Üye
lumia lara bi göz at 820 den yukarısı iyidir benim sana tavsiyem Lumia 925

byAndroid

byAndroid

Üye
Lg g2 32 gb pil konusunda guzel cihaz

turkishield

turkishield

Üye
Iyi günler hayırlı bayramlar s3 miniden sonra yeni bir telefon satın almaya karar verdim daha çok istediğim ozellikli telefon performans ve pil yonundende iyi olmalı ve sizlerden yardım istiyorum hangi telefonu almalıyım sizce ? Simdiden Teşekkürler.
G2 32 Gb kullanıyorum AOSP tabanlı bi rom kullanıyorum.yoğun kullanımda bir günü rahat çıkarıyor..yoğun kullanım şöyle hani telefonun şarjı gitmesin diye nette bi video gördüğüm zaman eve gidip izlerim demiyorum.3g her daim açık tabi ki..böyle bi günü rahat çıkartıyor..%40la falan yatağa giriyorum genelde ben:biggrin:

furkankaya559758

Üye
Nexus 5 veya g2 öneririm. İkisi de güzel telefonlar ama kameraya fazla önem vermezsen Nexus 5 daha iyi.

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
LG G2

skartmen35

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 pahalı geldi bana 2.el alamam general mobile discovery 2 onerirmisiniz ? Kullanan varmı ? Veya Elite lite ?

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Elite alabilirsin güzel

Üst Alt