100 yükle 100, 250 yükle 500 SMS her yöne! | Vodafone

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
100 yükle 100, 250 yükle 500 SMS her yöne! | Vodafone

5 Şubat 2009 itibariyle geçerli olacak kampanya ile aboneler kontör yükledikçe heryöne mesajlaşmak için kullanabilecekleri SMS kazanabilecekler
- Bir kerede 100-149 kontör arası yükleme yapan aboneler, 30 gün geçerliliği olan 100 adet heryöne SMS kazanır.
- Bir kerede 150-249 kontör arası yükleme yapan aboneler, 30 gün geçerliliği olan 250 adet heryöne SMS kazanır.
- Bir kerede 250 ve üstü kontör arası yükleme yapan aboneler, 30 gün geçerliliği olan 500 adet heryöne SMS kazanır.

KAMPANYA DETAYLARI
Aboneler " sorgu " yazıp 2249'a SMS atarak SMS bakiyelerini öğrenebileceklerdir
• İlgili kampanya aktif Vodafone aboneleri için geçerlidir.
• SMSler yurtdışı ve özel servis numaralarına doğru kullanılamayacaktır Vodafone, Avea ve Turkcell’e doğru kullanılabilecektir
• Katılan abone sayısına ilişkin sınırlama yoktur.
• 30 gün sonunda kullanılmayan SMS silinecektir.
• Abonenin kazandığı SMSler üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir.
• Promosyon SMSler sadece yurtiçi diğer Vodafone, Turkcell, Avea abonelerine SMS atmak için kullanılabilecek, özel servis numaraları için kullanılamayacaktır.
• Hesabını Bilen Tarife aboneleri için kampanya geçerli değildir

ilo53

ilo53

Üye
cep1 olanlara gelmıyomu pekı hesabını bılen tarıfenın ozellıklerı ne

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Hesabını bilenlere geçerli değil diyor :) Onlar TL üsulu ücretlendiriliyor. Kontör değil..

Cep1 kampanyadan faydalanıyor.

paradox1026

paradox1026

Üye
bence çok güzell

ilo53

ilo53

Üye
bencede cok guzel kayıt olmamıza gerek varmı

arslansem

arslansem

Üye
Her yöne olması süper olmuş...Geçenlerde yeni yükledim yaa :agla

smtdursun

Üye
superrr

ceto116111

ceto116111

Üye
walla böle bişe bekleniyo ben kontör trandferci oldugum için elimdeki hatlarla kontörünü tranfre ediyordum bedavaları ile ben faydalanıyorumm .. ah müjgan ha

degerli43

degerli43

Üye
süper oldu:)

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell'in yapamadığını yaptığın için teşekkürler :oke:

lgkg300

lgkg300

Üye
ya beyler vodafonede zaten bu uygulama daha önceden vardı sonra sadece şebeke içi diye değişti sonrada kaldırdılar... şimdi yeniden başa döndüler ben buna kısır döngü diyorum cep to döngü kısır döngü:D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
aynen ya bi şebeke içi.bi heryöne. bi 10 kontur karşılığı.şimdi yine heryöne 5dk 1 kontürüme dokunacaklar diye çok korkuyom

sarıoklar

Üye
...

u.conay

u.conay

Üye
güzel bi tarife :)

ilo53

ilo53

Üye
bencede guzel bı kampanya ama 100 e 100 degılde bırazdaha fazla verseydı

özdemir71

Üye
WALLAHA BEN SEVMEDİM AMA BİLMİYORUM 5000 SMS YAPTIKTAN SONRA GİDİYO YA:(:bilmem::@

Üst Alt