Faturasız / Faturalı %100 yapılabilen android turkcell sınırsız(hiz dusmeden) internet yapabilirsiniz. ACIKLIYORUM :)

Sponsorlu Bağlantılar

ugr.shnn

Üye
    Konu Sahibi
1 gb lik bip paketi 1 günde bitti, sonra hız sınırı geldi.
Dedigim gibi mi yaptin?
Galiba hatirlamiyorum normal internetin hizi 7.2mbit turbonun 41mbit pahali turbo paketleri
BiP mesajlasmalarinizda gecerli Turkcell'lilere ozel hediye internetiniz tanimlanmistir.31 Aralik 2014'e kadar BiP'te mesajlasirken internet ucreti odemezsiniz.

bana bu mesaj geliyor 500 Mb gelmiyor :)
Gelmis olmasi lazim. Kalan yaz 2222 ye gonder bakalim gelmis mi :)
TURKCELL BİP 500MB Değil 1GB Veriyor Bilginize!!!
Bana 500 geldi bilmiyorum :) ben faturasizim

calypso16

calypso16

Üye
Turbo 1gb sınırsız 30tl, normal sınırsız 2gb 25tl mı? Diyorum

HAM ZA

HAM ZA

Üye
İşe yaradı :) Allah razı olsun :) birde benim bi sorum olacak?

Acaba bip in süresi bittiğinde onun yerine sınırsız facebook pakedi yapsak bundaki gibi işe yarar mı?05.08.2014 06:38 itibari ile BiP Haftalik Hediye Internet paketinizde 205 MB kalmistir. Ek paketiniz yoksa kullanimlariniz tarifenizden ucretlendirilecektir.

iyide ben bip kullanmadım ki :bilmm:

Davut420042

Davut420042

Üye
Bende Faturasızım Bana 1GB Geldi

ugr.shnn

Üye
    Konu Sahibi

Acaba bip in süresi bittiğinde onun yerine sınırsız facebook pakedi yapsak bundaki gibi işe yarar mı?05.08.2014 06:38 itibari ile BiP Haftalik Hediye Internet paketinizde 205 MB kalmistir. Ek paketiniz yoksa kullanimlariniz tarifenizden ucretlendirilecektir.

bi şekilde kayıt oldun sanırım anlamadım bende :)
Bende Faturasızım Bana 1GB Geldi
bilmiyorum bana 500 mb geldi :)

zedan47

Üye
Benim 2 gb turbo paketim var yaklaşık 400mb kaldı bittikten sonra 5kb/sn olacak sizin dediğinizi yapsam hiz sınırı kalkar mı ve uygulamayı şimdi indirsem olur mu ?

ugr.shnn

Üye
    Konu Sahibi

Sanirim facebook paketiyle daha once yapildigi icin bu açığı kapatmislar denemedim bilmiyorum ama mumkun :)
Benim 2 gb turbo paketim var yaklaşık 400mb kaldı bittikten sonra 5kb/sn olacak sizin dediğinizi yapsam hiz sınırı kalkar mı ve uygulamayı şimdi indirsem olur mu ?
Simdi indirirseniz sanirim okabilir ama ibferneti bitirmeden yapin deneyin :)

xx11xx11

xx11xx11

Üye
androidi olanlar olmayanlara yardım eder tum turkcell için geçerli bip yukledıkten sonra ayarlardan uygulama yonetıcısınden veriyi sil diyip tekrar giriyoruz ve yenı kayıt ıstıyo oda dyardımcı olacağımız kişinin numarası :))

ugr.shnn

Üye
    Konu Sahibi
androidi olanlar olmayanlara yardım eder tum turkcell için geçerli bip yukledıkten sonra ayarlardan uygulama yonetıcısınden veriyi sil diyip tekrar giriyoruz ve yenı kayıt ıstıyo oda dyardımcı olacağımız kişinin numarası :))
Bilgi için teşekkürler :)

Semih_12336

Semih_12336

Üye
şuan yapıyorum burdaysanız anlık bana yazın sevinirim

Semih_12336

Semih_12336

Üye
tamam 86 mb kalmıştı bipi indirdim kurdum hediye 1 gb geldi şimdi de 86 mb bitiriyorum değil mi ?

Üst Alt